Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nem válaszol a...

Mit tegyek ha nem válaszol a Facebook üzenetemre?

Figyelt kérdés
Valakit nagyon megbántottam és ez igazából évekkel ezelőtt volt,anno nem tudtam elnézést kérni tőle és tegnap rá írtam és elnézést kértem egy hosszabb írásban. Viszont nem nézte meg. Vagy lehet megnézte de nekem nem mutatja amíg nem fogadja el az engedélykéréseket? Most tényleg ennyire haragudhat valaki egy kis hiba miatt amit évekkel ezelőtt tettem? Miért olyan nehéz elhinni hogy megbántam az egészet? Na jó igazából nem volt kis hiba és nem is azt akarom hogy teljesen jóba legyünk csak ne nézzen rám úgy mint egy olyan emberre aki tényleg rossz ember. Mit kellene tennem ezek után?
2020. febr. 10. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ki se jelzi neki, hogy írtál. Csak akkor fogja megtudni, ha külön bemegy oda.
2020. febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem vagytok ismerősök, talán nem is látta.
2020. febr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Semmit. Te megpróbáltad, ő pedig nem veszi a lapot. Ez nem a te hibád, és ne is emészd magad miatta.


Szvsz: jobb volna az ilyen embert a továbbiakban hagyagolni, mielőtt azt veszed észre, hogy egy agresszor elkezdett téged pitiztetni a valahai hiba miatti bűntudatodat kihasználva. Nagyon hamar áldozat pozícióban találhatod magad. Nem kéne!

2020. febr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem az ismerősöd, akkor nem a bejövő levelekhez sorolja a facebook a leveled, hanem a spam levelek közé. Azt meg nem nagyon tudja mindenki, hogy ilyen is van.


Szóval légy türelmes amíg felvesz és utána küld el még egyszer a levelet, de írd oda, hogy azért küldöd még egyszer, mert felvétel előtt írtál neki, ami meg a spam levelek közé sorolodott, így nem vagy biztos hogy olvasta.

2020. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 A Spam levél nem az engedélykéréseket jelenti? Amikor elfogadja akkor tudunk beszélgetni.
2020. febr. 10. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem az ismerősöd, akkor az engedélykérések közé teszi. Ott meg nem jelez, külön rà kell mennie. Én pl havonta ha egyszer ránézek a kérésekre, pedig amúgy nagyon gyakran fenn vagyok. Ez van, majd megnézi
2020. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Nekem kijelzi. Szóval ez nem igaz.
2020. márc. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!