Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Amikor közösségbe mész miért...

Amikor közösségbe mész miért mindig az van, hogyan érjük el, hogy a másik úgy érezze magát mint egy darab sz. R?

Figyelt kérdés

Elsősorban a dominanciaharc miatti sértegetések, személyeskedések, konfliktusok jellemzik az ilyen összejöveteleket.

Az annyira állati és kiábrándító.

Miért viselkednek így az emberek?


2020. febr. 14. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Aki így viselkedik annak magával vannak problèmái emiatt akarja másra terelni a dolgokat.
2020. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Normális helyre kell járni ahol nem ilyenek az emberek. Nekem például a céges buli is felejtős, nem fogok jópofizni a főnökökkel miközbe zsebreteszik a prémiumokat és hasonlók.
2020. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Érdekes, én ezt nem érzem, az én társaságom, baráti köröm, ismerőseim nem sértegetnek, nem személyeskednek, nem keverednek konfliktusba egy összejövetelen (sem).

Lehet, hogy a hiba a te készülékedben van...

2020. febr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Az úgy kezdődött, hogy a másik visszaütött!
2020. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre tipikus példa az osztálytalálkozó. Nem dominancia harcnak, inkább f***sz méregetésnek nevezném. Kinek nagyobb, szebb, hosszabb, vagányabb, ügyesebb...

Érdekelne mivan az emberekkel, de annyira anyagias irányba megy el mindig, hogy a gyomrom kifordul. Megfogadtam, hogy most a következő párat kihagyom, nem vagyok erre kíváncsi, pedig igazán nincs szégyenkezni valóm, jól élek, de nem szeretek felvágni vele és pláne nem érzem úgy, hogy ezt mindenkivel meg kellene osztanom, akik 15 éve nem az életem részei. Más meg mintha kényszeresen akarna mindenki tudatára hozni, hogy bezzeg én, bezzeg én... Hányingerem van ettől.

Egyébként a baráti társaságom nem viselkedik így, örülünk egymás örömének, ezért ők a baráti társaságom.

Egy haveri társaságunk van, ahol előfordul, de azt is elég korán otthagyom, ha ilyesmi témák kerülnek elő. Egyszerűen sokakkal annyira máshogy gondolkozunk, hogy hiába imádom mint embert és tisztelem annyira, hogy nem állok bele ezekbe a kérdésekbe, parttalan vitákba, egyszerűen egy idő után sok.

2020. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem megyek (ilyen) közösségbe- problem solved.
2020. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6


És ezt hogy csinálod? Nem mész ki a házból?

2020. febr. 14. 12:31
 8/12 anonim ***** válasza:
7. Dolgozni csak :D
2020. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8


De a munkatársakat nem válogathatod meg.

2020. febr. 14. 13:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem járok ilyen közegbe. A barátaim megválogatom, ott mindenki pozitív, támogató a másikkal. Nem vagyok kíváncsi ilyen emberekre.
2020. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!