Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú havertól nem fura ez?

Fiú havertól nem fura ez?

Figyelt kérdés

Mi csak barátok vagyunk, állítólag senki nem jön be most neki, de mégis mindig velem akar lenni, suliban és sulin kívül is mondja mindig hogy maradjak beszélgetni meg egyszer a kisujjamon nagy volt a köröm ésszépen ki volt festve, ő pedig megnézte a körmöm és úgy hogy közben megfogta a kezem és olyan kellemes érzés járt akkor át. A másik pedig az hogy étteremben, ebédlőben mindig mondja hogy szemben üljek le vele mert ha melléülök, akkor nem lát.


18/L


2020. febr. 29. 23:14
 1/8 A kérdező kommentje:
És ha esetleg tetszem neki, 4 év alatt miért nrm mondta meg soha?
2020. febr. 29. 23:17
 2/8 anonim válasza:
100%

Tetszel neki szerintem.


És bátortalan. Szerintem sokra tartja a kapcsolatotokat és fél, mi lesz ha rosszul sül el ha elmondja.


Ez elég nagy dilemma egyébként. Nekem is volt egy ilyen lány a gimiben. Legszívesebben bevallottam volna neki, hogy mennyire tetszik és mennyire szeretem. De ott volt a MI LESZ HA neki én nem és csak barátként tekint rám. Valszeg utána már nem lesz olyan a kapcsolatunk.


Ma már tudom, hogy ez hülyeség volt mert ha kiderül h nem akkor az derüljön ki minél előbb ne húzzuk egymás idejét.


27/F

2020. febr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
19%
Meg akar farkalni, ahogy én is.
2020. febr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 orton ***** válasza:
100%

Aranyos tortenet.

Tetszel neki. Es gatlasos es felenk nyilvan. Fiatalok vagytok nem meglepo.

Amugy ha folyton logtok akkor szinte az mar jaras, miert ne kezdemenyeznel te?

2020. febr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
100% h bejössz neki, csak nem meri ezt neked elmondani.
2020. márc. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek azok az apró jelek, amiből le kell vágnod, hogy bejössz neki!

Ha neked is tetszik a srác, (mi szerintem így van) akkor nyugodtan léphetsz te is valamit, mert szerintem vagy félénk a srác, vagy vár valami jelre, hogy szabad a pálya...


33/F

2020. márc. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És a lányok érnek előbb...
2020. márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a személyiségét, de nem lehet, hogy meleg és a barátjának tekint, csak te gondolsz bele többet a dolgokba?


4 év alatt már kiderült volna szerintem, ha akar tőled valamit. Még ha bátortalan is egy kicsit, csak kicsúszott volna vagy utalt volna rá.

2020. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!