Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék manapság fiatalon...

Hol tudnék manapság fiatalon ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tudom, sablon kérdés. Annyira érdekel, hogy hol lehet ismerkedni. Sokan mondták, hogy próbálkozzak osztálytársakkal, de már annyit kiismerten őket, hogy nem igazán kerültem senkihez nagyon közel, amúgyis jövőre ballogok. A régi ismerőseim eltűntek annak ellenére, hogy próbáltam tartani a kapcsolatot velük, ez van. Tehát tegyük fel azt, hogy nulláról hogy lehetne ezt elkezdeni? Konkrét dolgokra lennék kíváncsi, ami bejön. A nyári munka erre alkalmas dolog, dehat az nyáron van....

2020. márc. 2. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Életképesség fejlesztő szakkörön.

Vagy igazából egy 40 éves szexuális ragadozó vagy, aki így akarja megtudni, hol fordulmeg sok fiatal?

2020. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Edzőteremben. Igaz, hogy ott mindenki edz, de azért meg lehet szólítani egy-egy szimpatikusabb fiatalt. Akár az edzőket is. Vagy ha eljársz csoportos edzésekre, mint a spinning meg ilyenek. Az óra előtt, után lehet dumálgatni a többiekkel.
2020. márc. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak hobbik, különféle dolgok, tevékenységek, író könyvei, bármi, ami érdekel? Ha igen, kereshetsz érdeklődésednek megfelelő csoportokat, bármit és csatlakozhatsz, közös érdeklődés már jó alap. Találkozni is lehet élőben, ha szimpatikus valaki.
2020. márc. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelemes válaszokat.


Jártam egy kis ideig kondiba, és nem nagyon alakult ki ismertség. Sok ember nem ismeri egymást és csak edzenek, tehát szerintem ott se könnyű.


Elsőnek csak annyit üzenek, hogy ne ott élje ki magát!

2020. márc. 3. 23:08
 5/5 anonim válasza:
irj ha gondold
2020. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!