Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beszélgettem egy lánnyal, meg...

Beszélgettem egy lánnyal, meg szeretném ismerni. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Munkahelyen megvannak azok a tipikus kérdések, amiket felteszel a másiknak hogy viszonylag képben legyél a másikkal. Nos, ő volt az első, akivel ebből egy beszélgetés alakult ki. Nekem nagyon jól esett eme beszélgetés, valami nagyon megfogott benne. Ahogyan a reakciót figyeltem, ez nem kölcsönös, de a beszélgetés neki is jól esett.

Bejelöltem facebookon, és rá is írtam mert úgy volt h beszélgetünk majd, de nem igazolt vissza. Valószínűleg nem jegyezte meg hogy ki vagyok, ami nem is csoda ha azt nézzük, hogy nem mutatkoztunk be egymásnak. Én tudtam a nevét a beosztás miatt, ő pedig szerintem hallotta a nevem mikor nekem szóltak.

Szóval szeretném majd legközelebb ha jön dolgozni tisztázni vele hogy bejelöltem, meg beszélgetnék vele tovább. Mivel hetente csak egy napot dolgozik, így szeretném ha messengeren tudnánk beszélgetni. Ez tiszta sor. Viszont ha azonnal lerohanom azzal hogy szimpatikus és találkozni szeretnék vele, azzal megijeszthetem, és mániákusnak tűnhetek. Arra gondoltam hogy egy hetet várok vele, mielőtt elhívom. Az alatt eldől az ismerkedési hajlandósága is.

Érdekes személyiségnek tűnik, kicsikét magamat látom benne. A korábban említett beszélgetés pedig nagyon jól esett nekem, ugyanis ritkán van szerencsém olyan emberhez akivel ilyen tartalmas és folyamatos kommunikációt tudunk folytatni.

Összességében tehát szimpatikus, és nagyon megfogott. Szeretnék megismerkedni vele, de nem akarom megijeszteni.


Tudtok tippeket adni, hogy mire kéne odafigyelnem ismerkedés alatt? Mi az amivel sikeres lehetek, s mi az amit kerüljek?



2020. márc. 8. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Igen, jól érzed, tényleg az a baj, hogy mániákusnak tűnsz. Ahogy olvastalak, akkor nekem is ez jött le, még mielőtt odáig értem volna, ahol te magad is megfogalmaztad.


Rohansz. Kapkodsz. Egyszer találkozol vele, és máris jelölöd a facebookon. Félelmetesnek tűnhetsz.


Mindezt úgy irom, hogy én is hasonló lelkialkat vagyok, mint te. Én is csak szimplán egy nagyon impulziv, nagyon őszinte, gyermeki módon tiszta szivű srác vagyok, soha nem játszmázok, soha nem taktikázok, és emiatt sokszor hatok idiótának, mániákusnak a "felnőttek" világában, és elriasztok másokat az őszinte viselkedésemmel.


Szerintem te is hasonló lehetsz.

2020. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a lényeg, a tanács maradt le a végéről: Lassits. Várd ki az élet alakulását. Ha spontán módon lesz alkalmad többször is beszélgetni, eldől, kialakul-e majd kölcsönösen és tartósan a szimpátia. Ehhez hetek, hónapok fognak eltelni, de van időd. Ha sietteted a dolgokat, azzal nem előbbre jutsz, csak mindent elbaltázol.
2020. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Akkor hasonlóak vagyunk mi is. ;)

Egyébkénk akikkel nap mint nap melózom, mind bejelöltem már. Ő még új, és ritkán jön.

2020. márc. 8. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!