Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan oldal ahol lehet...

Van olyan oldal ahol lehet beszélgetőpartnert keresni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és néha eléggé unatkozom+nagyon szívesen ismerkednék, barátkoznék úgyhogy erre alkalmas oldalt tudtok ajánlani?

2020. márc. 30. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem egy 30 éves meleg vagy, akkor itt vagyok én is :D meg rengetegen fognak még írni így ide, veszélyes poszt volt ez!


Egyébként Badoon elvileg lehet, ha közlöd, hogy beszélgetnél csak, mert az nem csak szexpartner kereső, hanem társ és barát kereső is, a Tinder pedig csak szexpartner keresőnek lett feltalálva csak a nők elrontják azzal, hogy ők csak komolyat akarnak ott is meg barátkozni. De végülis ott is lehet.

Ezeken kívül nem hiszem. Meg veszélyes is, ki tudja kik vannak a profilok mögött.

De viccet félretéve ha gondolod írj rám, mert érdekelne, hoyg miért így akarsz beszélgető partnert találni és nem akarok itt rákérdezni.


23/F

2020. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anotalk
2020. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 20 éves lány vagyok, írhatsz ha gondolod.
2020. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!