Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha az én helyemben lennétek...

Ha az én helyemben lennétek mit csinálnátok a barátotokkal? Sok velemenyt kerek a merlegeleshez.

Figyelt kérdés

A legjobb barátomnak van egy úgymond alkalmi nője aki régen barátnője volt, amivel semmi gond nincsen.

Nos a probléma ott kezdődik, hogy a srác egy csomószor cserbenhagyott engem csak a lány miatt. (Összeszámolva 3x, ezek a legdurvabbak.)

En megbocsajtottam neki mindig, de kozben meg sem annyira... Mivel mindig talalkozik vele es en tudok rola (megha nem koti orromra akkor is kilogikazom, pedig nem akarom) ezert nem tudom elengedni a dolgot.

Utana gondoltam egyet egyik nap, hogy megkerdezem tole, hogy kit valaszt - a kiscsajt vagy engem es el is mondtam neki h mi okozza a problemat. Mondtam neki h nem lesz harag. Na itt az volt a csel, hogy nem akartam volna, hogy ne beszeljen a lannyal, egyreszt mert nem biztos, hogy attol elengedem amik tortentek, masreszt nem vagyok egy szemet.

Nos nem valasztott vegul, ami nekem egyenlo volt, hogy ot valasztotta. :)

Utana elmondta, hogy tartozik a lanynak penzzel ezert nem szakithatja meg vele a kapcsolatot, meg szulei munkat adnak neki (ami nem igaz, mert utana beszeltunk es mondta, hogy az apjanak dolgozik mar.)

Valamilyen szinten megertem a helyzetet, masreszt ugy erzem, hogy akkor is ot valasztotta volna, amire annyit mondott, hogy akkor sem valasztott volna, ami tudom, hogy mit jelent.

Nagyon sokszor hagyott cserben, viszont mivel nem talalkozik mar a lannyal (3 hete elkoltozott), meg massal sem nagyon, igy at mertem hivni. De mivel unatkozom kell egy haver, akivel neha talalkozom. Masok sajnos szuleik miatt felnek virustol.

Kene-e merlegelnem es megbekulnom vele, vagy maradjon a felszines haszon kapcsolat?

20 F es 22F



2020. ápr. 13. 20:56
 1/4 anonim válasza:
68%

'Megbocsájtottál neki'

Nem is csinált semmit, csak nem körülötted forog az élete.

2020. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem irtam le, hogy mik tortentek kettonk kozott. Szerintem lathatatlanba nem kell beleokoskodni abba a reszbe amit nem fejtettem ki.
2020. ápr. 13. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te szerelmes vagy ebbe a fiúba.
2020. ápr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Már biztos nem vagytok gyerekek.

Én csak azt mondom, hogy nem a világ vagytok egymásnak. Vannak saját barátaitok és életetek. Ne függj tőle és ne ragaszkodj ennyire hozzá. Nőlj fel.

2020. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!