Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek is furcse lenne?

Nektek is furcse lenne?

Figyelt kérdés

Na annyi a story, hogy van egy tök jó fiú haverom,teszem hozzá én lány vagyok. És nagyjából minden nap beszélünk tök jóba vagyunk meg minden. Na és az van hogy ha Messengeren beszélünk akkor ilyen emojival köszönünk el egymástól:❤️

A barátnőm szerint,ezt a szívecske emojit a párok szokták egymásnak küldeni és szerinte furcsa hogy mi ilyet küldünk egymásnak, miközben csak barátok vagyunk. Van aki azt mondta csak hülyítem a fiút. De hát Mindketten tudjuk hogy barátok vagyunk és semmi több.. ez csak egy fiú lány barátság. Remélem érthető a szöveg..



2020. ápr. 22. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Meg akar fektetni,azt jelenti.
2020. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Akivel jóba vagyok mi is így köszönünk el. Sőt a szíves puszi is csókot jelent mégis mindig ezt küldözgetjük fiúkkal lányokkal egyaránt :D
2020. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ti is csak barátságból csináljatok.Nekem is van fiú barátom(lány vagyok)akivel ilyeneket küldözgetünk meg írjuk hogy szeretlek és ő azt is irta már hogy I love you.De mi csak barátok vagyunk mert már régóta ismerjük egymást.Ja és nekem van pasim neki meg barátnője így nem lehet közöttünk semmi.
2020. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy barátságból csinálja mert én is így köszönök el a haveroktól és ők is tőlem.
2020. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!