Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beleőrülök ebbe a "barátságba"...

Beleőrülök ebbe a "barátságba". Miért ilyen félrevezető? Én látom rosszul?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel a karanténban megismerkedtem facebookon. Mondja hogy akar barátnőt, bókol nekem, kéri hogy küldjek az arcomról képet, ilyen szép vagyok olyan szép vagyok, szeretne találkozni, ezeket mind ő mondja. Én úgy döntöttem mondom neki hogy én szerintem ez több mint barátság, mire ő azt mondta nem, mi csak barátok vagyunk. Majd ez után folytatta amit eddig csinált: Nagyon jól áll ez a haj! Már akarok találkozni! Érdekel mi van veled, nekem ez fontos! Annyira szép vagy! Küldesz az arcodról képet?


Én értem félre, vagy ő ilyen félrevezető? Már kezdek idegbe jönni miatta.


L


2020. máj. 1. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha még nem látta az arcodat, akkor hogy írhat olyat, hogy annyira szép vagy?
2020. máj. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Instagram, Facebook de már írtam
2020. máj. 2. 00:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy csak írogat, és az sem kizárt, hogy nem csak neked.
2020. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbál behálózni
2020. máj. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátság ez. De még mindig nem értem, hogy minek neki fotó az arcodról, ha úgyis láthat Instán meg Facén. Legyen elég neki az.
2020. máj. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, valami drogos. "Érdekel mi van veled, nekem ez fontos." Pár hete még azt sem tudta ki vagy, de már fontos vagy neki... Persze! Hagyjuk már. :D Hülyéskedik csak. Vagy be van állva.
2020. máj. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akinek kellesz, az világosan a tudtodra adja. Ha meg nem, akkor nem...
2020. máj. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt tanácsolom, hogy ne barátkozz, ne kommunikálj vele.

Ffi.

2020. máj. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De most mi ebben a félrevezető? Nem rosszból írom, de ez nemhogy nem több barátságnál, még csak barátság sem. A srác nyomul, nem akar elijeszteni, semmi kötöttséget nem vetít ki rád, csak lassan közelít hozzád, amíg majd eljuttok a taliig, azután meg megy a maga útján, hogy barátság, vagy több lesz annál, netán egyik se.
2020. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni. Ennyi, semmi több.
2020. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!