Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ebből még lehetne valamilyen...

Ebből még lehetne valamilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

6 éve nem szólok a gyermekkori legjobb barátomhoz. 8 éves barátságról van szó. Sajnos összekaptunk, és mindketten túl büszkék voltunk ahhoz, hogy megbeszéljük így annyiban maradt az ügyünk. Attól félek ha én nem lépek akkor nem lesz változás. Egyszer az egyik lány haverom elküldtem hozzà, hogy szeretném elásni a csatabárdot, és nem érkezett válasz csak ennyi: hát ő már így..nem tudom. Ezzel aztán semmire se mentem. Úgy döntöttem, ráírok. Szerintetek lehetséges hogy ennyi év után még felvegyük a kapcsolatot? Ha nem is lesz minden a régi, de másmilyen kapcsolat lehet? Sajnos az eltávolodás után tudatosult bennem hogy nekem bejön. Esetleg egy ilyen után lehetne valamikor szerelmi kapcsolatom vele? Vagy vessem el?



19/L



2020. máj. 20. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem. Az hogy elsőnek nem személyesen kerested meg hanem mással üzentél már egy rossz pont. Beszéld meg vele. Ha nem kockáztatsz sosem nyersz. Ne add fel és írj neki békülj ki vele aztán majd az idő eldönti mi lesz köztetek.
2020. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!