Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket keresnek a barátok,...

Titeket keresnek a barátok, ismerősök? Úgy érzem mindig én keresek mindekit, és fordítva nagyon ritka.

Figyelt kérdés

Most volt egy kis szabadidőm így többeket kerestem, akikkel régebben beszéltem, érdeklődtem hogy vannak, mit csinálnak.

Visszaírnak, meglepődnek, hogy emlékszém még dolgokra, amiket meséltek, beszélünk egy keveset és ennyi.

Pár ember van, akik viszont szoktak keresni.

Szeretek szervezni, és fenntartani a kapcsolatokat, de elég fárasztó, hogy csak nekem fontos.


Mással is van így?



2020. máj. 24. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaim.
2020. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, minden hétvégén össze futunk.
2020. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kort, nemet is írjátok légyszi :)

És hogy vegyes társaság vagy hasonló korú/nemű emberekből áll.

2020. máj. 24. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most fogok találkozni egy régi ismerőssel és ő hozta fel, szóval ja, csak te vagy így.
2020. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem keresek senkit, ők sem szoktak. Ez általában így szokott lenni.
2020. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos túlságosan elidegenedtek egymástól az emberek. Talán a nagyon sok reklám, ami itt az interneten is az ember szemébe ötlik, közrejátszhat valamennyire...?!


Erősen "önmegvalósító" világban élünk, amely nem igazán kedvez a közösségi élet kibontakozásának. Talán a koronavírus járvány kicsit változtat ezen a szemléletmódon. Remélhetőleg.


Engem sem szoktak keresni általában - már gyakran belefáradófélben vagyok ahhoz, hogy mindig csak én meg én keressek másokat.

2020. máj. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ismerős nekem is :(
2020. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!