Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ekkora baj, hogy nem...

Tényleg ekkora baj, hogy nem szeretek neten lelkizni?

Figyelt kérdés
A vírus miatt nem találkoztam az elmúlt 2 hónapban egy barátommal. Közben persze beszélgettünk valamennyit, hogy bírjuk a karantént stb. Mikor végre tudtunk találkozni, megosztottam vele egy fontos eseményt az elmúlt időszakból, amit annyira személyesnek, emocionálisnak és hosszú történetnek éreztem, hogy kizárólag élőben akartam. Kiakadt, hogy ez nem fér bele a barátságunkba és ez nem korrekt, én azzal érveltem, hogy nem egy arctalan üzenetben akarok ilyenekről beszélni, hanem szemtől szemben. Szerintetek kinek van igaza? Egy másik barátom, akinek szintén elmeséltem, pont azt mondta, hogy nagyon örül, hogy személyesen mondtam el neki, és nem online.

2020. máj. 25. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez emberfüggő dolog, hogy ki mennyire akarja a fontosabb dolgokat élőben mondani. Tapasztalataim szerint a mostani generációban (amibe én is beletartozom) nem jellemző feltétlenül, hogy csak face to face mondjuk el a dolgainkat. Persze van aki szereti élőben megbeszélni. Szóval szerintem mindkettőtöknek igaza van, te egyszerűen ilyen vagy, ő meg olyan.
2020. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy nem érti meg, hogy így gondolkodom, ilyen személyiség vagyok. Olyanokkal vádol, hogy direkt titkolóztam előtte, eltávolodtam tőle, nem méltó a barátságunkhoz, hogy nem mondtam korábban. Én ezeket nagyon erős vádaknak érzem. Pont, hogy azzal akartam megtisztelni, hogy komoly témát nyugodt körülmények között, leülve, élőben mesélek el.
2020. máj. 25. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Szerintem akkor mondd el ezt így neki, hogy te ilyen vagy. Nem az, hogy titkolózol, de egy komoly dolog nem telefontéma.
2020. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!