Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez mit jelent?

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap megkellett jelennie az egész osztálynak egy oltáson.(9.-es oltás) Mindenki egyesével mehetett be de ez nem is lényeg. A lényeg,hogy amikor én végeztem és jöttem ki a szüleimhez,meg ugye a többiekhez az összes fiú hirtelen csendben maradt amikor kiléptem a kapun (a kapu előtt álltak),egy jó 15 mp-ig. Utána az egyik fiú meg is jegyezte,hogy hű mekkora csend lett hirtelen. Van valami tippetek arra,hogy ez most miért történt? Vagy mi nézni való volt rajtam? (Mondjuk az igaz,hogy 5 kg-val könyebb vagyok,és szoknyába mentem amiben nem sokat látnak) Mert elég kellemetlen még 1 nappal később is,az hogy miért pont akkor lett csend..

2020. jún. 3. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoknyaba? De lany vagy, ugye? Mert akkor az nem lehet problema vegulis...
2020. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,lány vagyok.😅
2020. jún. 3. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem te voltál az elsö akit oltottak?

En inkabb azt gondolnam hogy mindenki tart az oltastol, es látták hogy te lany letedre is kibirtad. Es szoval magukban szorongtak csak. Hogy tulélö :)

2020. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kibeszéltek. De nem biztos, hogy jó értelemben sajnos. Az attól függ, milyen viszonyban vagy a fiúkkal.
2020. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem az első voltam, előttem már bement jó pár ember.

Kibeszélni pedig nem hiszem,hogy kibeszéltek volna mivel nagyon jó a kapcsolatom az összes fiúval. Mellesleg a szüleim ott álltak a fiúk mellett és semleges dologról beszéltek elmondásuk szerint.

2020. jún. 3. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor csak olyan az aurád, hogy odavonzotta a figyelmet. Nem tudom, hogy negatív vagy pozitív értelemben :)

Velem mindig megesik, sajnos velem nem pozitív értelemben, mert pl ha megjelenek valahol a fura járásom stíröli mindenki, és még igy a szemüket is látom, hogy nézik a lábam :D

Én meg szépen ilyen lenéző fejjel belebámulok az ilyennek az arcába:)

2020. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!