Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csúnya emberként könnyebb...

Csúnya emberként könnyebb undokul viselkedni, mintsem arra törekedni, hogy beilleszkedj?

Figyelt kérdés
Úgy értem előbb utóbb úgyis az lesz vége, hogy a viselkedésed átmegy undokba, aljasba, mivel ezt várják el tőled, illetve az emberek hozzád való viszonyulása kihozza ezt idővel belőled és nem fogod már látni semmi értelmét annak, hogy minta polgár légy. Így könnyebb megkímélned magad ettől az átváltozási kínos folyamattól és jobb már az elején azt nyújtanod amit elvárnak tőled, amire számítanak tőled, ami kongruens a külsőddel?
2020. jún. 11. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Excuse me???

Már miért lenne elvárva az undokság és az aljasság a csúnya emberektől?:D Egyáltalán ki szerint csúnyáról van szó?

Én csúnyácskaként maximum zárkózott lettem, egy pillanatra sem jutott volna eszembe még a lelkemet is csúnyává tennem... Ne tedd te se, kérlek.

2020. jún. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


Jaja a zárkózottság az első lépcső. De attól nem fognak jobban bánni veled.


Csak tudod, jobban összhangban van egy undok személyiség azzal ahogy viszonyulnak hozzád. Magyarán természetesebb...

2020. jún. 11. 01:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát öö, szerintem egészséges lelkű ember nem tesz ilyet. Meg nem is gondolkodik ilyenen. Minden rossz szándék nélkül mondom, keress fel egy pszichológust (/vagy ha már jársz esetleg, akkor oszd meg vele is ezt a gondolatodat, kérdésedet).
2020. jún. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2


Nem hinném, hogy lenne bármi is amit megbeszéljek egy pszichológussal.


Vannak tabuk témák amikről nem szabad beszélni, az igazságot nem illik kimondani mert azzal felhúzod az embereket. Ilyen igazság például a csúnyák diszkriminációja és ha elmondom egy pszichológusnak, hogy minden problémámat az okozza, akkor mint fog tenni? Megváltoztatja az embereket? Megváltoztatja a genetikámat?

Nem. Semmit nem tud tenni. Max annyit, hogy megpróbál hülyének beállítani, hogy mindez csak az én fejemben van így, meg a társadalom milyen kedves aranyos befogadó.

2020. jún. 11. 09:07
 5/6 anonim válasza:

Én nem csúnya vagyok de...van lathato gerincdeformitas.Ha lehajolok,egy az egyben látszik, de ha figyelik, ruhabam is latmi az asszimetriat.

Nem tudom szeretni magam, ebból fakadoan, mindent támadasnak élek meg,igy tuskés utalatos vagyok adott esetekben. Igy elerem, hogy nem szeretnek. Viszont, mivel nem szeretnek, tovabb fokozodik hogy utálom magam. Ordogi kor. Masokon viszont latom, hogy nincs csúnya és szép.

Az őszinte mosoly,kedvesség, egészséges önbizalom=Szépség.

Tudom,de nincs mosolyom. Ezert, megis csunya vagyok

2020. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5


Igen, a testi hibák már önmagában sok keserűséget, frusztrációt okoznak az embernek, ezért sokkal nehezebb szép oldalunkat megvillogtatni. Ha ezt hatványozod az emberek általános elutasító magatartásával egy hatványozottan frusztrált embert kapsz. Hát nem könnyű.

De az én taktikámmal legalább valamennyi frusztrációt kiengedsz.

2020. jún. 11. 15:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!