Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi állhat a viselkedése mögött?

Mi állhat a viselkedése mögött?

Figyelt kérdés

Ahj, olyan bonyolult lélek, nem tudom mit gondoljak. Ezer éve legjobb barátok vagyunk, annyira hogy sokszor hiszik, van köztünk valami.

De barátnõje van, akivel nincs rossz kapcsolatom, tudja, hogy én nem érzek semmi olyat a fiú iránt, amilyet nem kellene, nincs köztünk feszkó mert bízik bennem s tudja, semmi esèly h ráhajtok.

Viszont a srac magatartása... azt mondja nem tetszem neki, ha mégis azt a szemembe mondaná. De ugyanakkor

.. mindig szíveket ír, ugrik ha valami kellene, meghallgat s támogat, elmond mindent, en is elmondok bármit megvéd és vigasztal. Teljesen máshogy bánik velem mint a barátnõjevel. Most csak tenyleg ennyire mely a baratsagunk vagy en vagyok a hulye, s amúgy tetszem neki csak vak vagyok??

Mi lehet ebben a dologban?

Azt mondja, sosem tetszettem neki mint lány, mások szerint tuti. Nem tudom most mi van.

Nekem csak barát... de vajon én mi vagyok???


2020. jún. 17. 02:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Kommunikáció
2020. jún. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kettesben a barátnőjével is így viselkedik
2020. jún. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!