Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ő nem igaz barát ugye?

Ő nem igaz barát ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


6. hete vagyok fekvőn egy műtét miatt. Egyszer hívott fel segitségért, amire válaszoltam is, hogy mit tud tenni. Kérdezte, hogy mizu. Elmondtam. Egyszer nem látogatott meg.. Hat hét alatt két alkalommal írt, de akkor is arról panaszkodott, hogy mennyire nem ér rá. Heti három napot dolgozik 12 órába. Többin otthon van a négy éves gyerekével, szüleivel, férjével. Ja és itt lakik mellettem 4 házzal.

Nekem ez szarul esik...

Elgondolkodtam, hogy ő még csak haver sem. Ezek után gáz, ha már vissza se írok neki? Vagy ha vissza is írok, de nem megyek el ezekután vele közös programokra?

Mikor elsőnek telefonált, akkor hívott cukrászdába, de miután megtudta fel kelni se tudok.. Nyilván keresett mást.

Ti mit gondoltok?


2020. jún. 21. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem, nem az.
2020. jún. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem neked kell eldöntened hogy a barátod vagy sem.
2020. jún. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod te is, hogy legfeljebb csak haver. Ne ereztesd vele, hogy neked tobbet jelentett, es csalodtal, csak kezeld a kapcsolatot lazabban. Sokkal lazabban. Ha nem keresed, hamarosan lekopik kerdes nelkul, vagy legfeljebb teged hibaztat majd, hogy igy alakult. Akkor majd elmondhatod neki ezt a korhazas dolgot is, meg a tobbi serelmed.
2020. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez meg csak szomszed se.

Tomondatos valaszt adnek. Es ha ebbol se veszi eszre, nem mennek vele sehova, es nem hallgatnam meg.

Nekem is volt ilyen, csak gyerekkorbol, es mivel nagy dolgokon mentunk keresztul egyutt, nagy baratsag volt kivulrol nezve. Aztan egyszer volt egy pont, amikor eleg volt.

Hosszu evek utan keresett ujra, nagyon kedves volt, csak eppen ugy ereztem, ez szerepjatszas. Par evig erolkodtunk, utana megkonnyebbultem, mikor volt egy urugy, es orokre elvaltak utjaink. Evek utan se tudtam mar baratnak erezni, raadasul mar erdekbol kedveskedett, es lett termeszetellenesen kedves.

2020. jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Nézd,szerintem egy esélyt adj,próbáld vele megbeszélni.

Amiket leírtál róla,egy is elég,hogy ne legyen ideje vagy fáradt legyen.

12órát próbáltál már,vagy voltál férjnél,van kisgyereked?Plusz az idős szülei...

Tudja,hogy te szeretnéd,hogy meglátogasson?

Emelett megértem,hogy idős szülei mellett nem járkál,csak ahova muszáj (oké,tudom,már lecsengőben van a járvány,de akkor is).

2020. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha egy ember csak akkor jelentkezik ha szügsége van valamire az nem barát.

Érdek barát inkább, de az is az ő javára.

Meg sem kérdi, hogy vagy, mire van szügséged...stb

Ezek érdekből vannak veled, dobd el őket.

2020. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5ös...3 napot dolgozik a 7 napból...és a szülei nem idősek,akiket el kell tartani. Nem tudom honnan vetted...

Férnem van...az ő férje dolgozik sokszor,szülei meg pátyolgatják gyereket,amíg ő szórakozik,amikor éppen nem dolgozik. heti 4 szabadnapja van...gyerek óviba,amikor nem vele vagy a nagyszülőkkel. Ideje,mint a tenger..

2020. jún. 21. 11:37
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha így fogod fel,hagyd inkább...Ötös voltam.Basszus
2020. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!