Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért nem ír...

Szerintetek miért nem ír vissza már napok óta?

Figyelt kérdés

Van egy haverom - vagyis inkább mondanám barátomnak -, akivel nagyon jól eltudunk beszélgetni bármiről, ha úgy van. Nem vesztünk össze, nem történt igazából semmi olyan, ami okot adna az ignorálásra részéről. Szerdán beszéltünk utoljára, de akkor is csak két mondatban. Mondta, hogy hétvégén melózni fog, és kb. ennyi. Ezután én egyből visszaírtam neki valamit, és azóta sem nézte meg.

Online szinte egész nap, tehát irigylem a munkahelyét, én is szívesen tolnám az fb-t munkaidőben. Ráadásul posztolgat is olykor-olykor azóta a beszélgetés óta. Tehát, mintha csak direkt ignorálna, számomra teljesen érthetetlen okokból... Másnap is írtam neki, azt sem nézte meg azóta sem.

Szerintetek miért ignorálhat, ha okot igazából nem szolgáltattam rá, és nagyon jól elbeszélgettünk mindig is?


2020. jún. 21. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Nem elkeseríteni akarlak, de nekem is van ilyen, akivel tök jól el tudok beszélgetni, csak már egy idő után sok (vagy a beszélgetés, vagy maga az ember). Lezárni nekem nincs szívem a beszélgetést, ezért próbálok így levegőhöz jutni pár napig, hogy nem nézem meg az üzenetet.


Ilyenkor az a legjobb, ha többet nem írsz neki. Csak akkor, ha ő ír, de ha ír akkor se rögtön a nyakába ugrani megint 2 oldalas üzenetekkel, hanem éppen ami belefér.

2020. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egyszerűen nem volt kedve beszélni. Velem is sokszor történik ilyen, nincs baja veled, csak egyszerűen nincs beszélgetős hangulatban.

Felesleges ezt túlstresszelni.

2020. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez történik velem is. Már szinte fáj az a közömbösség amit tanusítanak felém, nem csak egy embertől jön ez a dolog. Én sem tudok rájönni az okára, de sokat segít, ha hasonlóan cselekszem. Mármint, a kommunikáció két irányú, miért mindig neked kellene nyitni, mindig kérdezni és erőlködni, ha elvileg nincs baja és jóban vagytok. Vagy ne írj, vagy ha ők kezdeményeznek, legyél te is hűvös. Fel fog tűnni előbb vagy utóbb (nálam feltűnt, az már más dolog, hogy nem akart változtatni rajta) s akkor kibukik miért csinálta. Kegyetlennek hangzik, biztos nem leszek ezzel a véleménnyel szimpatikus, de velem is mindig ezt csinálják, s egy ideje nem hagyom. Sajnállak nagyon, mert tudom, mennyire tud fájni a hirtelen ignorálás :(
2020. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van, aki nem szeret messengeren beszélgetni. Én is ismerek ilyet, ő meg is mondta, hogy nem azért nem ír, mert bunkó, hanem mert jobban szereti a személyes kapcsolatokat.
2020. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!