Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Iskolám, és szórakozóhelyen...

Iskolám, és szórakozóhelyen kivül, hol lehet barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Munkahelyen
2020. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Bárhol.

Edzőteremben, street workout pályán, akár még az utcán is.

2020. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Interneten fokent. De igen, az edzoterem is nagyszeru hely erre. Az oregek bezzeg nem vacakolnak ennyit az ilyesmin, siman nekiallnak haverkodni a boltba, a buszon, a parkokban es szintr barhol ahol szoba lehet valami indokkal elegyedni massal. :D
2020. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akár itt is. Igaz, kevés értelmes emberrel tudtam eddig szóba elegyedni a korosztályomból, de sikerült szereznem innen egy barátot, akit nagyon szeretek, és már több, mint 2 éve megvan😇
2020. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is akár próbálj meg itt beszélgetni, ha hirtelen nincs jobb ötleted. De interneten is van még rengeteg oldal. Élőben pedig rengeteg lehetőség van, például ha van akármilyen hobbid, sport, művészet, nyelvtanulás, akármi, azzal kapcsolatban tudsz ismerkedni, járni programokra, stb.
2020. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Munkahelyen, interneten, Mondoconon. Szinte bárhol. Én már vonaton is szereztem ismerőst. XD
2020. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!