Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik az érthető reakció?

Melyik az érthető reakció?

Figyelt kérdés

Két barátnőmmel már egy ideje terveztunk találkozni. Kettonknek kisebb nagyobb dolgai vannak, de nagyrészt mindegy volt, hogy mikor , ezért igazából a harmadik lányhoz igazodtunk. Már a találkozó napja volt, amikor 1-2 órával előtte ő benyogte, hogy neki mégse jó.(mindhárman kb fel órányira lakunk a találkozó helyszinetol, és azért a tömegközlekedési eszközök nem az én igényeik szerint közlekednek, szóval ezt nem annyira éreztem fairnek.) mindegy,Mi azért ketten elmentünk. Beszélgettük még régebben, hogy valami kis utazást szervezhetnenk a nyárra, és most így ketten ki is néztünk valamit a Balatonon.vTermészetesen megkérdeztük, hogy tetszik ez, ráér e a harmadik. Semmi kifogása nem volt a messenger csoportunkban. Én azért ráírtam privátban is, hogy ne haragudjon, hogy jóformán "kihagytuk" A dontesbol. És itt nekem mondta, hogy amúgy ő nem is fog belemenni a vízbe. Én ezt a lelkemre vettem, hogy most akkor mit fog csinálni, de közben meg fel is idegesített, hogy akkor miért nekem mondja, miért nem a csoportban, mindenki előtt közölte, hogy nem szeretne. Nem tudom, hogy most hogy állják hozzá. Ha esetleg még elmondanam a másiknak, akkor még meg a végén olyan lenne, mintha kibeszélném.


Szerintetek ki a "hibás" Ebben a szituációban? Hogyan kezelnetek a helyzetet?


Remélem érthető lett, nem csak zagyvasag.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. júl. 1. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
menjetek ketten
2020. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik barátotok egyre jobban távolodik el tőletek. Nem tudtok igazából ezzel mit csinálni, sajnos ez természetes dolog, hogy régi jó barátságok tönkre mennek. Menjetek el nyugodtan ketten, ő meg le van tojva. Majd ha érdeklitek őt mégis akkor keresni fog önszántából is, ha pedig nem akkor többet úgyse szól hozzátok.
2020. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😁
2020. júl. 2. 20:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!