Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem rég költöztünk össze,a...

Nem rég költöztünk össze,a párommal. Az itteni temetőbe megismerkedtem egy idős bácsival, aki nagyon szimpatikus volt, és elvileg én is neki. Mit fog szólni, ha adok neki egy verset, amit én írtam, és amihez magam illusztráltam a vers tartalmát?

Figyelt kérdés

Nagyon szereti a verseket,és könnyen meg is hatódik, sokat beszélgettünk az egy óra alatt, amíg a temetőben voltunk,és mivel verseket is írok,és illusztrálok is, arra gondoltam,hogy adok neki ajándékba egy saját versemet, nagyon szépen leírva saját kézzel,és a hátoldalon egy kapcsolódó rajzzal.

Nem tudom,hogy gyerekesnek gondolja-e vagy sem, de szeretnék neki kedveskedni, mert a párom is kedveli.


2020. júl. 3. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Olyan jó ilyet olvasni. Néha már azt hiszem teljesen kiveszett a világból, hogy egy ember önzetlenül törődjön egy másikkal.


Szerintem nagyon kedves tőled, hogy gondoltál rá, ő pedig biztosan örülni fog az ajándékodnak. :)

2020. júl. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon örülne neki, főleg ha egyedül él.
2020. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülni fog neki.
2020. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nagyon jól fog esni neki :)
2020. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

"Az itteni temetőbe megismerkedtem egy idős bácsival"


Minden valamirevaló horror film pont így kezdődik :)

2020. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jó volt elolvasni ezt a pár sort, én eléggé érzelgős vagyok,szinte meghatott. Azt javaslom mindenképp add neki a verset, csodálatos gesztus a részedről. 😊
2020. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!