Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt mar nektek olyan hogy...

Volt mar nektek olyan hogy egy helyzetben kesobb jottetek ra h mit csinalhattatok/mondhattatok volna?

Figyelt kérdés
nekem nagyon sok es nehanynal idegbajt kapok mert akkor kellett volna eszembe jutnia es nem egy nappal kesobb

2020. júl. 9. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem.Mindig le tudok mindent reagálni, ha nem reagálok az csak annyit tesz, hogy nem akarom megalázni, mert annyira lent van a másik tőlem szintben, hogy úgy sem értené, akkor meg minek irkáljak..
2020. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen. Akkor inkább nem is gondolok már re, hogy ne idegesítsem vele magam.
2020. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem nagyon gyakran, de azért előfordul. Ilyenkor megállok egy percre, veszek néhány mély levegőt, és elengedem, hiszen az időt már úgysem tudom visszaforgatni.
2020. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sokszor. mindig újraszoktam gondolni a válaszaimat.
2020. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, volt már, és nem csak konfliktushelyzetben, hanem mondjuk egy vizsga után is (vizsgadrukkos vagyok), vagy munkában ha tervezünk valamit, és erről van egy megbeszélés, és később jut eszembe valami, amiről fontos lett volna beszélni. De nem emésztem magam emiatt, csak elkönyvelem, hogy ha akkor jutott volna eszembe, talán jobban jövök ki a helyzetből, vagy jobb lett volna az eredmény, vagy megspóroltunk volna pár plusz munkát, de ember téved, senki nem tökéletes.
2020. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos erre már nekem is volt példa, pláne régebben. Olyankor sokat rágódtam azon, hogy mást kellett volna mondanom, vagy épp szebben megfogalmazva.

De szerencsére már egyre kevesebbet agyalok ezen, és úgy, mint #3: elengedem, mert már megtörtént és nincs mit tenni.

2020. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig ez van: az adott pillanatban nem merek odamondani.
2020. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A vitatkozásaim nagy része után mindig ez van xDD
2020. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!