Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan élnéd meg az alábbi...

Hogyan élnéd meg az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, van egy lakásom és egy minigarzonnak berendezett garázs egy garázssoron. Mivel a családom nálam lakik ezért haverokkal a garázsban bulizunk nem kevésszer. De a haverok nincsenek ilyen jó helyzetben az egyik az anyjánál lakik a másik egy szobát bérel...stb

Te hogy élnéd meg hogy valakihez mész bulizni? Úgy hogy egy minden téren nagyon jó helyre mész olyanokkal akikkel jól kijössz? Nem tudom beleélni magam a barátaim helyzetébe és már egy ideje gondolkozom ezen. Azt se tudom hogy tegyem fel ezt a kérdést.



2020. júl. 12. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges lelkületű ember úgy éli meg, hogy a barátjának van egy garázsa, berendezve, ahol a barátaival együtt jól érzi magát és pont. Nem azon gondolkodik, hogy "milyen kár, hogy nekem nincs egy garázsom amit így használhatnék" vagy azon, hogy "vajon mennyi ingatlantulajdona van Józsikának? Hm, több mint nekem.. francba, akkor most kellemetlenül érzem magam!"
2020. júl. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Már bocs, de egy lakás, meg egy garázs azért magyar viszonylatban sem olyan eget rengetően nagy vagyon, hogy nagyon irigykedni kelljen rá.
2020. júl. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben és örültem, hogy dejó, van közülünk olyan, akihez lehet menni és van "főhadiszállás". Igazán jó barátoknál egy percig nem éreztem vendégnek magam.
2020. júl. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat megnyugtatóak. #3 a szavaid megfogtak.
2020. júl. 12. 09:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a garazssoron garázs be van rendezve garzonnak, akkor ott lehet lakni, lehet hivatalos lakcim?



Az mit jelent, hogy a családod nálad lakik?

2020. nov. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 Nem az a fajta aminek lehet hivatalos lakcíme.

Azt jelenti hogy enyém a lakás tulajdonilag és a anyám és a 2. férje ideköltöztek amikor elvitte a házukat a bank.

Meg a bátyám amikor meghaltak a nagyszülők akiknél lakott.

2021. febr. 2. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:
4-en laktok együtt?
2021. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 4-en laknak nálam vagyis 5-en lakunk. Ezen fellül van a garázsom, minigarzonnak berendezve.
2021. febr. 11. 20:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!