Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok vagyunk, de hogyan...

Barátok vagyunk, de hogyan lehetne több közöttünk?

Figyelt kérdés

Van egy lánybarátom Jóba vagyunk. Sokszor időzünk el úgy náluk, hogy este jövök haza. Olyan típusú, aki nem szereti, hogyha hozzáérnek, kivéve pár embert (a párja és szülei). Van, amikor játszunk és túlságosan közel jön hozzám, és egy ágyban játszunk, egymás mellett feküdve. De nem is ez a lényeg.


A baj az, hogy beleszerettem és szeretnék vele többet. Régebben mondtam már neki, de a reakciója az volt, hogy akkor inkább ne találkozzunk. Lehet egyszer közöttünk párkapcsolat, vagy ne várjak rá?



2020. júl. 13. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem szereti, hogyha hozzáérnek, kivéve pár embert (a párja és szülei"

Akkor gondolom nem szingli..?

2020. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Ha van párja (Te írtad), akkor ne tolakodj közéjük. Azt viszont furcsállom (ezt is Te írtad), hogy ennek tényében, veled játszik egy ágyban, egymás mellett feküdve...

Szeress ki belőle!

2020. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer már elmondta, hogy nem akar téged párnak. Ebből mit nem értesz? Annyira kellemetlen a magadfajták társasága, mert az egyik ember jól akarja érezni magát baráti körben, miközben a másik lesi az alkalmat mikor ugorhat rá a csajra. És ha nemet mondanak, azt ti nem vagytok képesek felfogni, erre a kérdésed is jó bizonyíték.
2020. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Ne hallgass az előttem szólókra. Ők tinik, a maguk fekete-fehér világlátásával. Mi az, hogy ne tolakodj közéjük? Akitől el lehet venni a párját, kedves 2-es, attól el is kell, mert mindenki úgy jár jól. A lány, mert lesz egy jobb pasija, kérdező, mert lesz barátnője, a hoppon maradt fi pedig azért, mert megtanulja, hogy valakit megtartani nehezebb, mint megszerezni.

Kedves 3-as, rég kihalt volna az emberiség, ha minden pasi, akinek nemet mondtak, hüppögve menekült volna anyuci szoknyájába törölgetni a könnyeit. Hallottál már kitartásról, állhatatosságról, küzdeni tudásról? Ezek tipikus férfias tulajdonságok, és ha kérdezőnek nem másféllel kezdődik a személyi száma, akkor valószínűleg rendelkezik is valami hasonlóval.

Kérdező, ha többet akarsz, adj te is többet. Többet, mint amennyid MOST van. Azaz fejleszd magad, válj jobb pasivá, szerethetőbb partnerré, jobb emberré. Így működik a világ.

2020. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok barátságból lesz szerelem ne ijedj meg attól, hogy elsőre nemet mondott mert óvatosan közelítel hozzá akkor ki fog alakulni a kapcsolat köztetek. Onnét gondolom, hogy én is nő vagyok és azért mert a legjobb barátom régóta nem játszok vele az ágyban és a strandon napozunk egymás mellet de otthon azért nem fekszünk egymás mellé. Ezt csak azért írtam le, hogy szerintem nagy esélyed van.
2020. júl. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!