Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy írjak rá megint egy...

Hogy írjak rá megint egy barátomra, ha két hete nem kapta meg a Messenger üzenetemet?

Figyelt kérdés
Gondoltam ráírok emlékeztetőnek, mivel még el sem olvasta Messengeren. Amúgy olasz, így alapból késve válaszol :) Megkérdezte hogy vagyok, írtam rá, hogy jól, és van-e kedve talizni. De nem kapta meg még. Mit írjak?

2020. júl. 14. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan megkapta, ez nem postagalamb, hogy nem ér oda. Egyszerűen csak nem válaszolt rá, nincs ebben semmi varázslat.
2020. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Biztos, hogy megkapta, csak valamiért nem volt kedve válaszolni, vagy elfelejtette. Írj neki egy rövid üzenetet, hogy "szia, hogy vagy?" viszont ha erre sem válaszol akkor én hagynám.
2020. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha úgy látod hogy nem kapta meg (fehér), akkor berakott a figyelmen kívül hagyásba. Ez azért is genyóság mert elolvasta, csak te úgy látod hogy meg se kapja.

Ez már egy nap után is egyértelmű a mai világban, ahol mindenkinél 0/24-ben ott a telefon. Ez egyfajta letiltás de úgy hogy közben ő el tudja olvasni miket írsz.


Ha szürke akkor ott van nála, megkapta, látja, csak nem nyitja meg.


Egyik esetben sem írnék neki.

2 hete szivat. Első esetben úgy tesz mintha nem kapná meg (technika ördögére lehet fogni), a másodikban meg gondolj bele, ott nézi 2 hete az új üzenetet és sz.rik megnyitni.

2020. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Hívd fel és kérdezz rá, mert ha valaki feltörte a Messengerét, akkor nem kapja meg a leveleket, te meg vársz, a semmire. Ilyen esetben mindig a telefon a legbiztonságosabb.
2020. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4+ Aztán azt is nézd meg, hogy stikába az adott illető telefonszáma nincs-e tiltóra téve-beleértve az sms-t is. Mert némely féltékeny elme-roggyant szokott ilyet csinálni a párja telefonján amikor az fürdik pl.
2020. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4-5

Nem kell ennyire túlbonyolítani. Szándékosan sunyít az illető.

A telefonszámnak meg semmi köze a facebook kapcsolatokhoz.

2020. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szürke van nála (az üzenet). Nem tudom, mit szóljak. A szülinapi üzenetre is kb ennyi ideje válaszolt, nagy bocsánatkérés mellett. Az is igaz, hogy olasz, akik kissé pontatlanok.
2020. júl. 14. 13:12
 8/11 A kérdező kommentje:
Tehát ráírnék, hányadán állunk. eredeti kérdésre visszakanyarodva, mit írjak neki kedvesen, semmitmondóan?
2020. júl. 14. 13:15
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem amiatt nem nézi meg mert olasz és "pontatlan". Nem érdekli. Tökmindegy milyen nemzetiségű.


Semmiképpen nem írnék neki. Legfeljebb azt hogy nekem ez nem barátság, viszlát. Kedves üzenetet semmiképpen! (megalázkodót hogy lécci lécci figyelj rám).

2020. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, az olaszok is el tudnak olvasni egy uzenetet, de nem akarja.

Ez egy diszkret, kimeletes modja annak, hogy valaki kifejezze, nem akarok talalkozni. Nem akarok chatelni. Nem dobom vissza a labdat, mert nem akarok ujabbakat.

2020. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!