Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet még ez a kapcsolat jó?

Lehet még ez a kapcsolat jó?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátságban voltam az egyik sráccal. Sajnos összevesztünk és eltávolodtunk egymástól. Ő nem gondolta hogy nekem az adott dolog rosszul eshet én pedig túlságosan hevesen reagáltam le a dolgot. Nekem hiányzik az ő barátsága amilyen régen volt. Arra gondoltam hogy felkeresem és írok neki. Viszont esélyes hogy még leszünk egy légtérben egy rendezvény alkalmával és nem akarom hogy ha írok neki és nem ír vissza meg válaszra se méltat akkor ott kellemetlenül zavarban érezzem magam. Ha kibékülnénk lenne esély rá hogy ugyanolyan vagy jó kapcsolatunk legyen ismét? 3 év telt el

2020. júl. 18. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
3 év??? Hagyjad már...
2020. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megpróbálhatod, ha meg tudjátok beszélni azt, ami miatt összevesztetek
2020. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, aztán meglátod, hogy alakul.
2020. júl. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem veszthetsz semmit! Mindenképpen próbáld meg, hiszen nem marad benned az, hogy "mi lett volna ha" érzés, és még akár pozitív kimenetele is lehet, elveszteni már nem tudod, szóval csak nyerhetsz!
2020. júl. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 3 évig elvolt nélküled s te nélküle 3 évig, akkor aztán marha sok értelme van..., de egy misét megérhet bár kérdés, érdekled e még őt...3év ugye.
2020. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!