Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem értem mi van vele valaki?

Nem értem mi van vele valaki?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel nagyon jó a kapcsolatom. Viszont. Ha én nem írok neki, akkor ő nem ír sose. Kipróbáltam, hogyha 2 hétig nem írok neki, akkor vajon mit csinál. Hát nem írt, de még nem is keresett sehol. Egyik közös barátnőmtől tudom meg mindig, hogy mit csinál meg ilyesmi. Ha írok, akkor rögtön látja és ír is. De már annyira idegesítő, hogy nekem kell mindig írnom. Most ő hozzá szokott, hogy én írok mindig?

2020. júl. 22. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezz rá, szembesítsd!
2020. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Lehet,hogy csak szimplán félénk.
2020. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem beképzeled, hogy neked barátnőd van.
2020. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg írtam neki,hogy mi a problémám, erre ő kiakadt, hogy nehogy már ez legyen a problémám, hogy ki ír elsőnek. Már fél hónapja csináltam ezt, hogy nem írok neki, és amúgy egy kicsit elszomorít, hogy annyit nem jelentek neki, hogy rám kérdezzen, hogy mizu velem
2020. júl. 22. 22:15
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg nagyon jó a kapcsolatotok :DD
2020. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2020. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Én azért nem írok az egyik barátnőmnek mert nem olvassa el napokig, vagy van úgy hogy figyelmen kívül hagyásba rak és úgyis csak akkor ír amikor ő akar. Ez akár 3 hét is lehet, mire válaszol.

Szóval nálunk én vagyok a látszólag érdektelen, aki nem kezdeményez, pedig én ragaszkodom hozzá jobban. Csak már nagyon fáj a közönye meg a letiltásai.

Látom nálatok nem ez van, mert ő ír ha keresed, csak gondoltam leírom a másik oldalról :-)

2020. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne írj neki többet mert nem a barátnőd.
2020. júl. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem mondanám nagyon jó kapcsolatnak, mint ahogy te írtad. Ha tényleg az lenne, akkor érdeklődne felőled, írna neked, keresné a társaságod.

Nem érzem jogosnak a barátnőd kifakadását, mert nekem személy szerint igenis fontos, hogy ki ír elsőnek. Általános iskolai legjobb barátnőmmel "próbáltam ki" én is, hogy ha nem írok neki, ő vajon megteszi-e és hát.. fél éve beszélhettünk utoljára..? eléggé egyoldalúvá vált a barátságunk sajnos..

Szóval a helyedben én sem írnék már neki.

2020. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én és a legjobb barátnőm van, hogy hetekig nem írunk egymásnak, vagy olyan is van, hogy csak küldünk egymásnak egy vicces képet vagy videót, és ennyi. Persze ez nem állandó, de közel se beszélünk minden nap. És ráadásul nem is itt lakik, hanem Szlovákiában, szóval még csak nem is találkozunk, hogy kompenzáljuk a kevés írogatást. Mégis, legjobb barátok vagyunk. Nem a beszélgetések gyakoriságától lesz valaki legjobb barátnő. Ennyi erővel akkor a szomszéd Marika néni a legjobb barátnőm, mert valahányszor meglát, órákig nyomja nekem a rizsát.


De egy másik barátnőmmel meg én voltam ilyen passzívabb. Ha ő írt, akkor én is írtam, viszont én nagyon ritkán írtam rá, mert nem akartam zavarni, nem tudtam, hogy mikor zavarom, vagy aggódtam, hogy unalmas vagyok neki, nem szórakoztatná a beszélgetés, ilyesmik. Akkor eléggé önbizalomhiányos szakaszban is voltam épp, szóval gondolom emiatt volt.

2020. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!