Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok képtelen barátoka...

Miért vagyok képtelen barátokat szerezni? 22/F

Figyelt kérdés
Az életben egyetlen barátom sincs, interneten próbálok levelezőtársakat keresni, de pár napon, héten vagy hónapon belül ők is eltűnnek, végül mindenki eltűnik. Már eléggé depressziós vagyok, nem bírom elviselni a magányt. Nem bírok találni senkit sem akit érdekelnék. Már ott vagyok, hogy feladom és beletörődök, hogy soha nem lesznek barátaim, barátnő meg teljesen esélytelen. Tele van a tököm az egész élettel, az egész csak szenvedés, egyre inkább halálvágyam van.

2020. júl. 26. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagy? Az egyetemen tudnál barátokat szerezni, főleg a saját szakodon, hiszen ott olyan emberek vannak akik ugyanaz iránt a szakma iránt érdeklődnek mint te.
2020. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, de az egyetemen is egész nap csak egyedül ülök az előadóteremben.

Meg úgy érzem, hogy a korosztályommal még nehezebben találom meg a közös hangot, mint az idősebbekkel.

2020. júl. 26. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom, mi jön nekem le abból, amit leírtál, aztán ha tévedek, majd kijavtasz. Alapvetően introvertált személyiségtípus vagy, aki amikor nem az előadáson ül, akkor otthon vagy a koliban. Így tényleg nem lesz egyszerű ismerkedni és barátságokat fenntartani.


Keress valami aktív közösségi hobbit. Szerencsére még egyetemista vagy, egyetemeken pedig szoktak lenni különböző klubok, hagyományörző csoportok, szervezett sporttevékenység. Menj el néhány ilyenre és próbálj meg nyitott lenni az emberek felé.

2020. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!