Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én nem tudom magamhoz...

Csak én nem tudom magamhoz vonzani azokat az embereket akikkel azonos lenne a rezgésünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindig is volt egy pár barátom/haverom az életemben de így 22 évesen arra kellett rájönnöm, hogy most avval a haverommal, akivel a legtöbb időt töltök, nagyon különbözünk és már úgy érzem hátráltat az életemben. Persze, idővel mindenki változik ahogy én is. De idáig szinte csak olyan emberek voltak a közelemben, akiket sose éreztem igazán magaménak, mint haver vagy barát(azért 1-2 kivétel van, csak velük nem tudok személyes kapcsolatot tartani mert már messze laknak tőlem). És úgy érzem mellettük nem tudok teljesen kiteljesedni és nem is vagyok boldog annyira mellettük. Persze velük nem is igazán tudok menni programokra stb mert vagy a négy fal között van vagy 0-24 órában tanul és csak a szakmájának él. Persze fontos ez csak szórakozni is kell, de ők ezt nem látják értelmes dolognak.


Épp ezért zavar az hogy miért nem tudok olyan emberekkel találkozni az életben akikkel meg van a közös rezgés? Vagy hol tudnék ismerkedni, interneten kívül? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2020. júl. 29. 22:14
 1/9 anonim válasza:

Szia, én is ugyanígy vagyok. Az iskolában van 1-2 lány akivel eltudok beszélgetni, de mellettük nem vagyok önmagam csak alkalmazkodom hozzájuk. Sulin kívül 1 barátom van, ezen a nyáron is kb 2x találkoztunk, de akkor mindig neki volt rám szüksége amikor hívom valahova akkor meg nem jó, de már fel is adtam én nem könyörgök azért hogy mozduljon ki. Egyébként ez engem is érdekelne, hogy hol tudnék barátkozni személyesen. :)

17L

2020. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor "örülök" hogy nem vagyok evvel egyedül. Csak így 22 évesen kicsit úgy érzem hogy ez már az én hibám is hogy nem tudtam ennyi idő alatt olyan embereket válogatni magamnak akik hozzám valóak lennének.

Persze nem sírni szeretnék itt, hanem csak egy megoldást találni. És én se tudok mindenre rájönni:D

2020. júl. 29. 22:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Neked milyenek a rezgéseid? Hátha egyezünk. :D
2020. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Vagy rezonálás, a fene se tudja:D de amúgy 5 decibel hahaha

Ha szeretnéd privátba megtudjuk beszélni:D

2020. júl. 29. 23:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon nehezen találom a hasonszőrűeket, de vallom, hogy manapság duplán nehéz a technika elkorcsosult világában személyes kapcsolatokat kialakítani és fenntartani.
2020. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az ember idővel rájön arra hogy a legtöbb barátjával nincs is meg igazán a közös hang , csak úgymond alkalmazkodik mindenkihez, és így soha nem tud kiteljesedni. Őszintén én saját tapasztalatból csak annyit tudok mondani, hogy ne zárd ki őket az életedből ,de légy nyitott új barátságokra. Nem lehet hogy szükségük van valakire aki kirángatja őket a 4 fal közül? Próbálj meg programokat szervezni de ha csak a kifogások jönnek , vagy nem érzed jól magad ezeken a programokon akkor hagyd a fenébe.


Abban egyetértek az utolsóval hogy nehéz manapság barátságokat kialakítani, de szerintem az internetnek hála még több lehetősége van az embernek arra hogy új emberekkel ismerkedjen, én a legtöbb barátomat ,akikkel a legjobban megtaláltam az összhangot online ismerkedtem meg. Vannak előnyei és hátrányai a dolognak, de nagyban megkönnyíti az ismerkedést.

2020. aug. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy volt mindig hogy nem volt olyan barátom akivel minden jó lett volna, de ez nem zavart. Van akivel ez, van akivel az volt jó időtöltés, volt olyan barátnőm akivel a fiúügyeimet nagyon jól meg tudtam beszélni és bulizni is jó volt vele, de az izlésünk sok téren más volt. A másikkal egyéb időtöltés volt jó, szerettem vele olyan programokat csinálni amiket az előzővel nem tudtam, és más dolgokat is meg tudtunk beszélni. Ma is így van. Nincs legjobb barátom, de van 3-4 ember a párommal együtt akiket a barátomnak mondhatok.
2020. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Interneten hol ismertetek meg új embereket?
2020. aug. 4. 19:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sehol. Ne csapjon be a net, sok ember nem az igazi oldalát mutatja. Ők soha nem lesznek a barátaid akiket felhívsz ha bajod van, ha csalódás ért, ha kölcsön kell, vagy ha csak beszélgetni akarsz. Szerintem.
2020. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!