Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sokan miért hiszik azt, hogy...

Sokan miért hiszik azt, hogy a kétségbeesett kapkodással a másik után menthetik meg a barátságot/kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az emberek 90%-a azt hiszi, hogy ha megromlik egy barátság vagy kapcsolat, akkor ha elkezd hirtelen jópofizni, minden percbe keresni a másikat, erőltetni a találkozókat stb. akkor azzal helyre lehet hozni.


Miközben ez pont, hogy az ellenkezőjét váltja ki az emberekből. Taszítást és szánalmat, valamint azt, hogy szálljon már le rólam.


Miért nem képesek a legtöbben ilyenkor higgadt fejjel gondolkodni, és miért teszik magukat szánalmassá?


2020. aug. 1. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ők sem hiszik ezt el tényleg, csak kétségbeesésükben csinálják. Addig nem hiszik, hogy tényleg elveszíthetik a másikat, amíg nincs vészhelyzet. Aztán amikor már nagyon pengeélen táncol az egész, akkor meg hirtelen rájönnek, hogy mégis, és elkezdenek kapálózni a másik után.
2020. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarják el veszíteni őket, félnek hogyha hagyják ezt az egészet a másik fél el felejti őket.. Én is voltam már így hogy nem erőltettem és ez lett a vége.
2020. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Mert végülis egy barátság volt, egy mélyebb emberi kapcsolat, ami már a végén legyengült.

Kapcsolat az kapcsolat, pláne ha az egyiknek van valami ami a masiknak kellhet, és Vica versa. Én is azért csináltam hasonlóakat, és én láttam be a végén, hogy baszki, azért ezt nem kellett volna. Így már tudod, nem köpi pofán az ember magát egy idő után.

2020. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

*Miközben ez pont, hogy az ellenkezőjét váltja ki az emberekből. Taszítást és szánalmat, valamint azt, hogy szálljon már le rólam.


Aki így nyilvánul meg a kétségbe esett emberekről, no az vált ki belőlem megvetést, taszítást és szánalmat. Holott ha valaki, akkor én zárom a soromat, úgy hogy semmit nem tud rólam a másik ember és sosem kapaszkodtam.

2020. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátságban sosem kapaszkodtam még ennyire. Pedig volt már olyan eset, amikor őszinte barátnak hittem őket, mégis én sírtam a végén.

Szerelemben inkább kapaszkodtam, mert tényleg őszintén szerettem az adott embert.

4-es abszolút egyetértek. Volt egy ember, aki azt vágta a fejemhez, hogy mennyire taszító számára, hogy én ennyire szeretem és kötődöm hozzá. Hát tudod mit, húzzon az ilyen a fenébe. Már megtanultam a leckét, soha senki után nem mászok többet.

2020. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig én is kapkodtam volna utána,ha tudtam volna,de kb nulla elérhetősége maradt számomra. Így egy év után észrevettem,hogy már kezdem egyre jobban letojni és ez így van jól. Azért nekem is van büszkeségem,annyi legalábbis biztos,hogy ne rohanjak hanyatt-homlok egy olyan ember után,aki egy darab zsebkendőnek néz. Ezért örülök is neki,hogy amikor szerettem volna,nem tudtam elérni. Most nincs miért szégyenkeznem.
2020. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!