Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is érzi úgy, hogy mások...

Más is érzi úgy, hogy mások őt utálják a legjobban annak ellenére, hogy semmi rosszat nem tett?

Figyelt kérdés

Például munkahelyen. Én megérzem az energiákat amelyek az emberekből áradnak, és mindig érzem azt a rosszindúlatot, ellenségességet, gonoszságot ami körülvesz. Nagyjából minden eddigi munkahelyemen ez bekövetkezett, suliban osztályban, egyetemen pedig a csoportomban.


Nem tudom miért van ez. Tény, nem hízelgek senkinek, távolságtartó vagyok, de semmi rosszat nem teszek soha, csak végzem a dolgom, majd hazamegyek. De mégis valamiért utálnak, amit nem vallanak be sosem, de mégis érezhető nagyon jól.


2020. aug. 3. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

"nem hízelgek senkinek"

Ezért utálnak.

2020. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is az a visszahúzódó típus vagyok,de az,hogy valaki nem hízeleg másoknak nem ok arra,hogy ne kedveljék.
2020. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Vannak alacsonyabb szinten lévő emberek,akik ha nem tudnak másokat befolyásolni,akkor elkezdik utálni az illetőt.sokat nem tudsz tenni,ha önmagad akarsz maradni,akkor ez lesz,a környezezedben lévők tesztelni fognak folyamatosan.de mindig lesz olyan ember,aki elfogad.

Azért ha lehetőség lesz rá,kommunikálj azzal,akit úgy érzel,nem kedvel valamiért.a félreértés lehetősége mindig fennáll.

2020. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3


Szerintem mivel nem kommunikálok velük sokat, ezért mindenféle hülyeséget bebeszélnek maguknak és egymásnak rólam. S még csak meg sem tudom magyarázni, mert fogalmam nincs mikor és kik teszik. Totál alattomosan van megszervezve az egész. Én csak az eredményét érzékelem.


Tudom, emberi természet, hogy kell egy közellenség, akit mindenki utál, akire rá lehet mindent kenni, egy bűnbak. De nem gondolkodnak el azon, hogy mennyire helyes egy olyan személyt megtenni bűnbaknak akiről semmi rosszat nem tudnak bizonyítani?

2020. aug. 3. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég itt a gyakorin végigolvasni néhány kérdést, és láthatod, hogy mi mindent mögé képzelnek az emberek a legegyszerűbb cselekedeteidnek is. Muszáj őket folyamatosan nyugtatgatni, meg magyarázni nekik, hogy mit miért csinálsz.
2020. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!