Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért cringe érzés egy új...

Miért cringe érzés egy új barátság "kezdete"?

Figyelt kérdés

Hála az égnek sok barátom van, úgyhogy nem a "tapasztalatlanságból" ered ez az egész.

Csak olyan fura pl. fiúként ha megismerek egy másik jófej fiút pl. egyetemen, akkor így a formális eseményekre bulikba, egyetemi programokra egymást hívjuk el elsőként, meg egyetemen is mindig egymás mellett ülünk, beszélgetünk stb. Azonban én személy szerint magamban érzek egy ilyen furcsa érzést/gátat, ami miatt pl. úgy érzem, hogy cringe lenne elhívni kajálni valamit full random ketten a mekibe vagy akárhova. Meg így fura felhozni nagyon mély témákat is vele. De mikor így megtörténik az "első alkalom" ezekből a dolgokból, akkor utána már nincs ez a gát.


Ez kizárólag fiúknál van így, mikor "új barátság" alakul ki. Lányoknál nem érzem ezt egyáltalán, hiába ott is csak barátság van a dologban.


Mielőtt arra tippelnétek, nem vagyok meleg.


2020. aug. 3. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2020. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tök normális, nálam is ez van. Ezeknek a formális jópofizásoknak meg kell történnie, egyszerűen át kell rajta esni, pláne addig, amíg nem tudtok semmit egymásról. Utána már feloldódtok. Nekem pl. 1 év folyamatos kapcsolat kell valakivel, hogy azt tudjam érezni, mondani, hogy teljesen természetes a másik ember ismertsége.
2020. aug. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!