Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem fogja fel,hogy nem...

Miért nem fogja fel,hogy nem érdekel?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki nagyon szereti a lovakat és sokat szokott róluk beszélni nekem. Csak itt az a probléma,hogy engem tényleg hidegen hagynak a lovak,még egy kicsit se érdekelnek. Sokszor megmondtam neki diszkréten,hogy ez engem nem izgat és beszéljen erről másnak,de nem érti meg. Tudja,hogy engem nem érdekelnek mégis fáraszt velük.

Megértem,ha esetleg nincs barátja akivel erről tudna beszélni,de akkor inkább beszélje ezeket meg egy családtaggal vagy nem tudom,mert én ezekre tényleg nem tudok semmit se mondani és már unom hangoztatni,hogy nem érdekel,mellesleg idegesít is egy idő után.



2020. aug. 8. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Küldenék neki linket valami lovascsoportrol hogy lépjen be oda inkabb. De joindulattal ajanlanam hogy teged ez bizti ersekelni fog.


Nem ertem hogy lehet ilyen fejreesett, hogy hasonlok nem jutnak eszébe es az azonos körökben ömlengjen

2020. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Akkor legyél határozottabb.


Én is szeretem a lovakat de én nem szoktam csak olyanokkal beszélgetni akik szintén szeretik.

2020. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy Asperger-szindromas rokonom kenyszeresen elemez temakat, es tipikus pelda, mikor egy hatvan perces tevemusort szazhusz percben mesel el. Eselytelen minden kiserlet. Mi mas okokbol leepitettuk.
2020. aug. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Hozz össze vele, én is lómániás vagyok :P
2020. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!