Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit ronthattam el?

Mit ronthattam el?

Figyelt kérdés

A sztori az röviden annyi hogy még 2019 őszén lett egy új osztálytársam. Nevezzük most Lilinek. Amikor neki az első napja volt az én sulimban, két lány osz.társammal beszélgetett (az egyiket nevezzük deszkának a másikat meg szőkének) (tudni kell hogy az a két csaj legjobb tényleg legjobb barátnők) kiderült hogy hárman (Lili meg a két lány) együtt jártak néptáncra csak sohase beszélgettek egymással. Így hát kezdett kialakulni a barátságuk.

Lilit mellém ültették, így tudtunk sokat beszélgetni. A mi barátságunk is kialakult, napi szinten mentünk egymáshoz leckét írni (csak egy utcára lakunk egymástól).(Az még fontos info hogy az anyukáink barátnők.) És ez tartott olyan 4 hónapig. Aztán valami megváltozott, már hetente egyszer találkoztunk, mert ő avval a két lánnyal lógott. Ez volt 2019 nyarán.

Aztán jött a következő tanév.

(Most jön még a java :D)

Lili már nem válaszolt az üzeneteimre még vissza se hívott. Már a sznob deszkával lógott (szőkét kiközösítették). A szüleim szerint deszka megtiltotta Lilinek hogy velem beszéljen. És én is így érzem.

2020 február

Lili már nem is köszön nekem, egyáltalán nem beszél velem csak ha én kezdeményezek. A deszkával már teljesen kiklikesettek az osztályból (pl.: nem mennek oszt.kirándulásra meg ilyenek)

2020 június

Liliék átjöttek hozzánk, kérdeztem tőle hogy mikor ér rá azt válaszolta hogy nemtudja. Pedig másnap láttam az instastoryjában hogy elment a barátnőjével a falunapra.

Még mindig nem tudom hogy hol ronthattam el ezt a barátságot, néha ha rágondolok nagyon sírhatnékom van. Sajnálom hogy vége lett ennek a barátságnak.

Lili ha látod ezt és felismerted akkor légyszi válaszolj, deszka miatt nem beszélsz velem?🥺

Hol rontottam el?


Köszönöm annak aki végigolvasta, és válaszol. :)


Csak annyit írnék ide hogy átlagos tini lány vagyok.



2020. aug. 9. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján nem te rontottad el. Lili vagy ennyire könnyen irányítható, hogyha azt mondják neki, hogy ugorjon a kútba, akkor beleugrik vagy inkább a “hírnevet” választotta az igaz barátság helyett.

Lili, ha ezt látod, akkor tudd, hogy te cseszted el.

2020. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem sem te rontottad el.
2020. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Új barátság, az újdonság varázsa, majd elmúlik idővel . Gondolom általános suli, ha nem akkor javíts ki. Nem érdemes ilyennel foglalkozni 2en elvannak magukak , semmi sem tökéletes egyszer osszevesznek, aztan elvegyulnek, ilyen ez.
2020. aug. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el barátkozni szőkével:) egyébként tényleg Lili rontotta el, te nem tehetsz semmiről, ne érezd rosszul magad emiatt!
2020. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!