Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, hogyan írnátok rá egy...

Lányok, hogyan írnátok rá egy idegen fiúra ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés

A Szia, mizu az szerintem elrontaná, a Szia, lenne kedved beszélgetni? szerintem jó lenne na de utana mi legyen a tema?

A hova valósi vagy nem jó mert ki van írva neki+a kora is.


2020. aug. 9. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi/érdeklődés téren nincs vmi közös? Facen milyen oldalakat like- olt be? Ez is jó kiinduló téma lehet mégha csak mondjuk megjátszod, hogy érdekel az a dolog.
2020. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszönöm
2020. aug. 10. 00:01
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Sehogy. Ha akar valamit tőlem, akkor megerőlteti magát. Én nem akarok egyiktől se semmit, nem is áll szándékomban nőként udvarolni egy férfinak sem. Nem az én dolgom kezdeményezni, akàrmilyen évet is írunk.
2020. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan hogy kinek a dolga kezdeményezni. Írj rá, egyszerűen, ne kamuval kezd, hogy miért is írtál. Írd meg neki hogy szimpatikusnak/helyesnek tartod, és szeretnél vele megismerkedni.
2020. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs téma illetve apropoja a dolognak, az ugy kemény
2020. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Őszintén mindent, semmi megjátszás ne legyen ha komolyan gondolod az ismerkedést. Beszéljetek a hobbitokról, érdeklődési körötökről, barátaitokról stb.
2020. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azota beszelgetunk, es nagyon cuki🥰
2020. aug. 18. 23:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok kérdező :D


#1 válaszoló vagyok.

2020. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!