Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnám ezt elengedni?

Hogy tudnám ezt elengedni?

Figyelt kérdés

Tehát minden ott kezdődött hogy idén nyáron úgymond “szakítottam”a volt legjobb barátnőmmel de teljesen békében váltunk el, így is másfél hónap kellett mire teljesen el tudtam engedni és már nem nyomja a lelkemet vele kapcsolatban semmisem.

Ez alatt a másfél hónap alatt sokkal jobb lett a kapcsolatom egy másik barátnőmmel aki a volt legjobb barátnőmmel is jóba volt tehát hármas barátságba voltunk sok ideig de ők ketten mindig összevesztek majd kibékültek újra és újra aztán végül június végén megbeszélték hogy csak haverok lesznek de azóta ők nem találkoztak és nem is irogattak nagyon. Visszatérve erre a lányra aki most a legjobb barátnőm vagyis vele minden egyes nap beszélek és gyakran találkoztunk nyáron.

Tehát a problémám az hogy mindent könnyen magamra veszek de tényleg mindent. Tudni kell hogy minden este a nyáron aranyosan köszöntünk el egymástól tehát “joejt❤️“ és még aranyos üzenetek de szív mindig volt benne. És 2x volt olyan amikor random mert valami baja volt (tehàt én semmit nem tettem) csak simán “joejt”-et írt és igen ez nekem rosszul esett mivel minden este kedvesen köszöntünk el egymástól és a semmiért írt ilyen bunkón max annyi volt a vétkem hogy filmet néztem és nem láttam hogy írt volna bármit is. Tehát tudom hogy egy ilyet nem kéne magamra vennem de mivel minden este aranyosan köszönünk el,tudom hogy mikor ilyen bunkón köszön el annak az az oka hogy megsértődött mivel nem írok vissza pl 2 órán át...vagy próbáltam segíteni a szüleivel való vitába de akkor meg elkezdi hogy jólvan én őt haggyam békén úgysem értem mikor én normálisan segítettem neki ő meg bunkó volt. Tegnap este kedvesen köszöntünk el egymástól aztán hajnali fél kettőkor felkelek arra hogy hivogatott mivel hogy ő “nem szép” meg hogy “rossz az alakja” és nem láttam ezeket az üzeneteit mivel ezeket egykor írta és akkor megírta hogy mindenki hagyja őt békén utál engem és a másik barátnőjét mivel veszekedett vele tegnap este de aztán kibékültek és végül tőlem is aranyosan köszönt el amit viszonoztam is. Tehát én mindig segítek neki ha meg nem is tudok legalább megpróbálok de van hogy erre is csak a bunkó stílust kapom vissza,sőt, van hogy mondjuk csak annyit írok hogy kék az ég aztán le vagyok hülyézve emiatt egy minden napi stressz alakult ki és ha valahol vagyok rettegek hogy mikor kezd el megint random bunkózni ezzel a kedvemet elrontva de nyilván ez 99%ban nem így van de pl. azon is agyon stresszeltem magam hogy ha pl. nem otthon aludtam akkor is aranyosan köszönjön el mivel akkor az egész napom elrontódik ha nem úgy köszön el! Valamint van egy hármas csoportunk a másik barátnőjével és ott is sokáig irogattunk aztán ott is aranyosan elköszöntem aztán rávettem őket így ők is de végül a barátnője a második üzenetemre csak simán “joejt”-et írt és tudom ezen nem kéne stresszelnem de azóta egy kicsit nyomasztó érzés van bennem és minden ilyen eset után is.Mit tegyek hogy ezeket el tudjam engedni és ne vegyem magamra? Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni mert ezek a dolgok nagyon megnehezítik az életem.



2020. aug. 29. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

"aranyosan köszöntünk el egymástól tehát “joejt❤️“ és még aranyos üzenetek de szív mindig volt benne. És 2x volt olyan amikor random mert valami baja volt (tehàt én semmit nem tettem) csak simán “joejt”-et írt és igen ez nekem rosszul esett"


HÁT EZ AZTÁN A PROBLÉMA, BASSZUS!

2020. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy ilyen választ fogok kapni és tudom hogy ez nem egy világmegváltó probléma de nekem igen is szarul esik ha én normális vagyok és kedves a másik meg ok nélkül bunkó,erre szerettem volna megoldást kérni hogy ezt hogyan ne vegyem magamra.
2020. aug. 29. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerinted az bunkosag ha valaki nem használ emojit?

Gyerekek vagytok Majd egyszer rájössz hogy ezek milyen kis apró butasagok. probald elmagyarazni neki hogy semmi baj nincs az alakjával ha meg meg is így érzi akkor tegyen valamit azért hogy jobban érezze magát a boreben

Egyébként egy igazi érett barátság nem az emojikban és a kedves jó ekszakatokban merül ki, később lehet napokig nem tudtok majd vissza írni a masiknak mert éppen ezer fele vagytok szakadva, de egy barátságban ott a megértés is és nem azon múlik hogy minden nap beszeltek e vagy hogy jó éjszakát írok e egymasnak “emojival”

2020. szept. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!