Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes könnyítene...

Szerintetek érdemes könnyítenem a lelkemen, ha ezzel kockáztatom a barátságunkat? Ti megtennétek?

Figyelt kérdés

A barátnőm nekem nem szimpla barát, de nem tetszik és nem is szeretem. Talán úgy tudnám megfogalmazni, hogy vonzódom hozzá. Ez az állapot lassan egy éve fennáll. Egyszer azt mondta, hogy ha valaha szerelmes lennék belé, akkor se mondjam meg neki, mert nem tudná viszonozni, és nem szeretné ha megromolna a barátságunk. Szokása, hogy néha random lelök az ágyra, átmászik rajtam, felrakja a telefonját tölteni, majd vissza ül rám, mert "lutsa továbbmenni". Múltkor egy ilyen esetnél elvesztettem a kontrollt magam felett, és közelebb akartam húzni, hogy feküdjön rám. Kerekperec rákérdezett, hogy szeretem-e, én meg nyilván tagadtam, nert tulajdonképpen szeretni tényleg nem szeretem.

Ugyanakkor ez az egész nyomja a lelkem. Alapvetően ő a legjobb barátom, jobban ismer, mint én a saját tenyeremet, szóval szerintem sejti is.

Egyébként tudom róla, hogy meleg és szingli, de ez nem sokat változtat a helyzeten.

Szerintetek elmondjam neki? Vagy ti mit tennétek?


2020. aug. 29. 18:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném, van amikor jobb hallgatni.
2020. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tenném. Még ha a részedről meg is maradhatna a barátságotok, azzal, hogy ő már korábban kifejezte; hogy ne oszd meg, ha így érzel azt jelenti, hogy ha megtudná, akkor az ő részéről véget érne a barátság.
2020. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, ment a zöld:)
2020. aug. 29. 18:55
 4/20 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok valamit, amivel egy kicsit mégiscsak könnyíteni tudnék a lelkemen, úgy, hogy közben nem mondom el neki?
2020. aug. 29. 18:59
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd, hisz elmondta...
2020. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy lany van a vilagon?

Nyiss màsokra, ne rajta görcsölj.

2020. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
egyértelműen provokál téged. azt akarja, hogy vonzódj hozzá.
2020. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#7

szerinted miért csinálja? érdekel a véleményed, mert ebből az aspektusból még nem analizáltam a helyzetet.

(egyébként mindenkinek ment a zöld)

2020. aug. 31. 19:41
 9/20 anonim ***** válasza:

Vagy tetszel neki, vagy csak simán megerősítést gyűjt, hogy legyen önbizalma, vagyis játszik veled.

Ennyiből sajnos nem tudom megítélni.

De én is nő vagyok, és ilyet nem csinálnék barátilag, hogy ráülök, rámászok, meg kérdezgetem, hogy szeret-e. Ennek oka van.

Az, hogy (teljesen) meleg lenne, ennyiből kizártnak tartom. Inkább ki akar lógni a sorból, érdekes akar lenni, azért mondja ezt.

2020. aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Mármint, nem ebből tudom hogy meleg.

Mesélte + volt is már meleg kapcsolatban.

Egyébként nagyon szépen köszönöm segítséget!:)

2020. aug. 31. 20:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!