Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy lány barátnak azt írtam,...

Egy lány barátnak azt írtam, hogy szexi vagy. Ezt nem kellett volna? Arra utaltam, hogy többet akarok tőle?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Simán írom az egyik osztálytársnőmnek, hogy szexi, ha az. Tudja, hogy nem vonzódom hozzá, csak a véleményemet mondom el/írom le. Máskor meg simán azt mondom, hogy előnytelen pl: a felső, befestette a haját és kereken megmondtam, hogy katasztrófa. Nem bántóan, de őszintén mondom neki, ahogy azt is, hogy neki kell benne jól éreznie magát. Lényeg a lényeg, nem veszi többnek, ha azt írom, szexi.


Nem tudom, ti milyen kapcsolatban vagytok, de szerintem ezért nem kellene többet gondolnia, ha nem annak szántad.

2020. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Én a főnöknőmnek szoktam majdnem mindennap ugyanezt mondani, na bumm. Legyél már egy kicsit lazább. xD
2020. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem kellett volna. Amikor velem csinálják ezt, akkor kellemetlen, mert én csakis barátként tekintek rá a barátok meg ne mondjanak ilyet egymásnak, persze ez attól függ ő, hogy fogja fel, előfordulhat, hogy azt gondolja többet akarsz.
2020. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!