Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit adjak neki ajándékba?

Mit adjak neki ajándékba?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátom, aki most költözik nagyon messzire. Eredetileg karkötőt szerettem volna ajándékozni neki amit én csináltam volna,de mint kiderült egy másik barátja is azt adott neki, így megelőzve engem.

Mindenképpen valami ilyet szerettem volna adni neki mert úgy gondolom ez ilyen egyszerű de nagyszerű.

Maradjak az eredeti tervnél és adjak karkötőt, vagy gondolkozzak vmi mason?

Esetleg még valami más ilyesmi ajándék ami ilyenkor szóba jöhet?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.


2020. szept. 14. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Karkötőt szerintem már ne adj neki. Szerintem egy nyakláncot, vagy ilyesmit. Fiú, vagy lány vagy? A barátod?
2020. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Adj neki szerencse kulcstartót az új otthonához.
2020. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Látom nagyon nem tudod elengedni ezt a dolgot mert két nap alatt ez már a harmadik kérdésed, hiába fogalmazod át, fel lehet ismerni.

Adj a csajnak amit gondolsz. I-phone, nyaklánc, karkötő, nekünk mindegy. Vagy elfogadja, vagy nem.

Kaptál bőven választ, főleg az első kérdésedre. Nem tudom mit vársz még tőlünk.

2020. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1 a baràtom fiú én pedig lány vagyok


#3 el kell h szomorítsalak, ez az első kérdésem a témában

2020. szept. 15. 00:13
 5/19 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Akkor szerintem adj neki egy gravírozott boros/sörös poharat, amire valami kedves üzit írsz. Esetleg egy bicskát, amire szinten ráír(att)hatsz valamit. Hajrá!

Mondjuk, szerintem az nagyon aranyos, ha a pohárra azt írod, hogy szeretlek, és mondod neki, hogy majd csak akkor nyissa ki, ha odaért. Ez irtó ari. (Főleg, ha még csak barátok vagytok.) :*

2020. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
#1 vok. Persze az utóbbi csak akkor, ha szerelmes vagy belé. Ha nem, akkor csk egy sima kedves üzenet. :)
2020. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok szerelmes belé. És ő se belém.
2020. szept. 15. 16:27
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor mindegy. De szerintem a gravírozás nagyon jó ajándék
2020. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mi az értelmes válasz a kérdésedre? Amit Te annak gondolsz.

Most nagyon gonosz leszek és meg fogom bánni de nem érdekel, nekem kell vele élnem.

Szerintem Te egy troll vagy és napok óta felteszed ugyanazt a kérdést csak más köntösben.

Tégy amit akarsz és amit jónak látsz, ennyi.

2020. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sajnalom, hogy valaki napok óta felteszi. De az nem én vagyok.
2020. szept. 16. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!