Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lányok miért imádják annyira...

A lányok miért imádják annyira a melegeket, transzikat?

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 15:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az "imádás" erős fogalom, de tudom mire gondolsz. És a kérdésre is tudom a választ: lányok szeretnek CSAK barátkozni fiúkkal, mindenféle szexuális belegondolás nélkül. Fiúk csak olyan lánnyokkal foglalkoznak, akik minimálisan is bejönnek nekik. Kialakul a fiú-lány barátság. És ahogy épül a kapcsolat, és mondjuk a lány kedves gesztusokkal közeledik a fiú felé (csak baráti szándékkal), azt a fiúk félreértelmezik, és azt hiszik szabad a pálya a "komolyabb" dolgok felé. És ebből adódnak a félreértések... Ellenben egy lány-meleg fiú barátságban a lány szabadon kedveskedhet a fiúnak (baráti szinten), mert tudja, hogy a fiú nem fogja jelzésnek venni, és csak baráti marad a viszony. Ennyi az egész.
2020. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk lehet, ha a férfiak nem kerülnék a melegek társaságát, akkor nem csak nőkkel meg mindenféle lgbtq csodabogárral barátkoznának. Erős azt mondani, hogy a nők imádják őket, mikor sok pasi egyből elzárkózik tőlük, mert félnek, hogy majd beléjük szeret, vagy elkapják a bvziságot, vagy mit tudom én. Ez személyes barátság vonalon.


Mint nyugatról behozott eszme, a transzokért való küzdelem az meg csak az elesettek védelmeként jön be, amivel nőket sokkal jobban be lehet szopatni. Sok fiatal szereti magát ultratoleránsnak meg jó embernek érezni. Én mondjuk a melegek házasságát támogatom, de ezt a "sírjunk, hogy transznőnek nem lehet méhe" sz@rság nem izgat.

2020. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem imádom őket, de nagyon megnyerőek tudnak lenni. Normálisabbak, empatikusabbak az átlagnál.
2020. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

legalább annyi nőt irritálok, mint amennyit érdeklek, de általában azt szokták mondani, hogy nem félnek attól, hogy rájuk mászok, és kimondom a dolgokat, nem duzzogok, vagy beszélem ki őket mással.


érdekes módon 40 feletti nők akarnak nagyon barátkozni velem (30 vagyok), a fiatalabbak inkább nem közelednek.

2020. szept. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam még olyan egy lánytól sem, hogy "Úúú, egy transznemű, de imádom az ilyet, megsimogatom, mindjárt hazaviszem!".

Szóval mifelénk ez nem egy ilyen 'csajos trend'.

2020. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%
Sok lány a yaoi mangákból indulnak és úgy tekintenek a melegségre, mintha egy tulajdonság lenne és csak cukcsik lehetünk, és kizárólag csak seme és uke van, uniról szerintem nem is hallottak. Meleg férfiak is férfiak, ugyanannyi s**gfej is van köztünk mint a heteroknál. :/
2020. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem imádjuk, de sokkal jobb és őszintébb barátok. Kettő meleg barátom van és mindkettőre bármikor számíthatok. Ha lehet úgy mondani, ők mást is meglátnak, mint mi. Szóval igen. Elfogadom a meleg embereket és szeretek velük barátkozni.
2020. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!