Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti barátkoznátok egy...

Lányok, ti barátkoznátok egy meleg fiúval?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 17:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
79%
Igen 😀
2020. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Akár, de nem azért mert meleg vagy hetero, hanem barátnál az ember jelleme a fontosabb.
2020. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen! En fiukkal mindigis jobban kijottem. Ismertem par meleg sracot es nem volt rossz tapasztalatom veluk, foleg nem emiatt. Szerintem ennek igy is kell lennie, nem szabad, hogy az, hogy melyik nemhez vonzodik valaki, befolyasolja az itelokepesseget :)
2020. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
A normálisakkal hogyne, le is szrnám hogy meleg. A szivárványos depis túljátszott pride-fuckboyokkal már nem.
2020. szept. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
70%
Én azért is többek között, mert nem hiszek a fiú lány baratsagban. Szerintem valaki mindig többet fog érezni. Legalábbis nekem meg nem volt ellenkező tapasztalatom, biztos ezért nem. És ha a fiú meleg, akkor ő nem fog irántam érezni semmit, és én sem fogok, mert tudom, hogy nincs értelme. Szóval én ezért kifejezetten szeretnék egyet, mert akkor talán lehet szó őszinte fiú lány barátság.
2020. szept. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Én hetero fiúként is barátkoznék veled.
2020. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Simán, legalább nm kell félni attól, hogy többet érez majd. Meg őszintébb baráti kapcsolat alakulhat ki lány és meleg fiu között. "megmondja ha nagy segged a ruhában" kozhiedelem?!-ben hiszek :D

Lányoknal versengés folyik, gyakori felszíni baratsag. Nem mintha máshol nem eshetne meg...

2020. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

5.

Férfi és nő(nem fiu és kislány) akkor maradnak együtt,ha célja van a beszélgetésnek,tehát akarnak egymástól valamit. Fiu-lány barátság nincs.

2020. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#6 miért lett lepontozga?
2020. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

9 Mert tipikusan ilyenek mindig írnak kérdésekhez,és vagy trollok, vagy 15 évesen kisminkelve azt se tudja eldönteni,hogy most ő lány/fiú/egyéb

VAGY a kérdés nem ismerkedő célú,hanem véleményekre kíváncsi.

2020. okt. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!