Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ez konkrétan mit jelent?

Most ez konkrétan mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy lany ismerosom,akivel tegnap kettesben találkoztam,es igazabol parszor talalkoztunk,igaz akkor tarsasagban,es akkor csak helloval vagy sziaval koszontunk egymasnak,viszont tegnap mikor kettesben talalkoztunk,akkor ugy koszont hogy szia es puszizkodtunk is.Ez mit jelent?

2020. szept. 24. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Semmit...
2020. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Azt, hogy illedelmes és közvetlen, sokan vannak akikkel csak köszönő viszonyban vagyok, de olyan közvetlenek, hogyha 2esben vagy szűk társaságban találkozunk (3-4fő) ölelkeznek, nekem furcsa, nekik csak egy átlagos hétfő.
2020. szept. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az attól füg, hány puszit ad ha 3-mat barátság, ha 2-tőt az már többet jelent (tetszel neki).
2020. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Én a barátaimmal, barátnőimmel is csókolózok, nincs ebbe semmi. Ez nem a világ vége.
2020. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt h randi volt
2020. okt. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!