Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elengedni egy barátot?

Elengedni egy barátot?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, pár éve vagyunk barátok, de mostanában eléggé eltávoldtunk egymástól. Alpból nincs sok barátom, de nagyon úgy érzem, hogy ez már nem jó nekem. Sajnos az illető a párkapcsolata miatt is megváltozott. Illetve nem igazán keres, csak ha unatkozik vagy gondja van. Ha meg szeretném ezt beszélni vele, nagyon nem lehet, mert rögtön engem hibáztat, hogy túlreagálom, magát meg csak sajnáltatja, hogy mennyi dolga van. Jól döntöttem, hogy ezt a barátságot nem érdemes fenttartani? Azért kicsit rossz érzés ez nekem , mégis egy barátról van szó

20/L



2020. okt. 5. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, majd lesz más barátod.
2020. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok. Majdnem 2 hónapja nem beszéltünk, nehéz, mert rajta kívül nem nagyon van más de muszály mert már tanultam az ilyenből.
2020. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szintúgy, nálunk a karanténos időszak óta van ez, de egyszerűen nem tudom vele megbeszélni
2020. okt. 5. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást😥

Sajnos erre nagyon nincs megoldás. Te már próbáltál vele beszélni, ő színtisztán éreztette veled hogy ő már nem.

2020. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2020. okt. 5. 22:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!