Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megéri betartani az ígéretemet ?

Megéri betartani az ígéretemet ?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal régen jóban voltam, ám kb "elárult" azzal hogy elkezdett egy olyan sráccal lógni akit teljesen utálok, mellesleg ezt mind tudatosan.

Azóta jól elvannak maguknak ketten.


A felállás a következő, megígértem neki még akkor hogy ha rosszban is leszünk felfogom köszönteni.

Szenteljek erre energiát ?

(Tudom nem egy nagy életbevágó kérdés)



2020. okt. 10. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ja +
2020. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Szentelj rá energiát. Az a lényeg, hogy ne utáld! Köszöntsd fel, és esetleg említsd meg, hogy milyen jó, hogy ilyen jó barátnőt találtál benne, és hogy fontos neked. Ha értelmes, akkor kicsit elgondolkozik. Vagy nem tudom,én elgondolkodnék.
2020. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megigerted, akkor tartsd be! Ne az igeret nagysaga, fontossaga vagy komolysaga miatt, hanem sajat magad miatt, az adott szavad erteke miatt.
2020. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!