Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem személyesen akarja...

Miért nem személyesen akarja velem közölni?

Figyelt kérdés

Ebből már máskor is volt baj. Mikor a nyelvvizsgás eredményemmel kapcsolatos dolgokat megtudott a barátom, azt sosem velem közölte elsőnek, ha nem mondják el mások hogy ő szétkürtölte nekik hogy hány százalékkal lett meg, szerintem titokban is maradt volna hogy ő szépen utánajárt a a nyelvsulimnál hogy átmentem-e. Kicsit nem éreztem ezt egyenesnek (lehet eltúlzom) mert ha valamire kíváncsi velem kapcsolatban tőlem kérdezze nem kell az iskoláig menni. Ezután valahogy elküldtem, hazugnak is neveztem,láttam hogy nagyon letört de azt is nem érzi kellemetlennek hogy kutatgat a személyes dokumentumaimban, elég flegmán kért bocsánatot, látszott hogy nem érzi jogosnak. Na azóta meg ki akart békülni, de ezt se személyesen mondta nekem, hanem barátnőnmel (aki az osztálytársa) hozatta a hírt, hogy kibékülnék-e vele. Miért nem tudja ezt se személyesen? Miért nem áll elém?


19/L



2020. okt. 17. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ö nem társkent kezel teged hanem csak melletted van
2020. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A személyes adataimba kotorászik? Engedély nélkül? Rendőrségre be és feljelenteni. Barát? nagyon nem. Kerülni kurvára.
2020. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 October15 ***** válasza:
Te most ugye szpatsz? :D Vagy fél éve nem jártam a GYK-n de még mindig itt tartotok? :D [Mármint halljak meg vagy mindenki más nyelvvizsga eredményét lopkodja vagy erről már legalább 3 kérdést kiraktál. :D ]
2020. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó :DDDDD

Amúgy ezt a kérdést már többször kiírtam de most olyan is van a dologban hogy bekülni akar de nem mer elém állni

2020. okt. 17. 17:24
 5/6 October15 ***** válasza:

Könyörgöm... nekem 4 órámba telt rendbe tennem magamban azt, hogy 2 év szavatossági időm van ti meg fél éve lovagoltok egy veszekedésen? For the flying F...

Hát akkor menjél oda hozzá aztán kész, amúgy ha barátok vagytok akkor mi a halált szórakoztok ezen ennyit? :D Mármint nekem amikor valami bajom volt egyik barátommal akkor már 2 hét után minden kínom volt.

2020. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, én nem merek odamenni mi van ha elutasít?
2020. okt. 17. 18:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!