Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet úgy barátom, barátnőm,...

Lehet úgy barátom, barátnőm, ha lelkikeg nem vagyok jól, csőd vagyok a magánéletben és a munkahelyen is?

Figyelt kérdés
Ez évek óta fennáll, nem pár hete. Eddig semmi nem segített, voltam pszichológusnál is. Nem voltak jók az elképzeléseim a barátságról, ezért ezekről a dolgaimról és lelki megélésükról beszéltem az akkor már húsz éve baratnőimnek, de az lett a vége, hogy megszakították velem a kapcsolatot. Ha sikertelen vagy, akkor törvényszerű, hogy nincs barátod? Mit lehetne tenni?
2020. okt. 26. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, ha valamilyen szinten szórakoztató vagy, közös hobbitok van vagy egyszerűen jól nézel ki. Megnéznék rólad egy képet, hogy mennyire látszik rajtad, hogy szét vagy csúszva.
2020. okt. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
80%
Nem törvényszerű. Nyiss más emberek felé, hallgasd meg őket, érdeklődj felőlük őszintén. Kérdezd meg őket és kérd meg őket, hogy őszintén mondják el a véleményüket rólad! Ne vedd támadásnak, tanulj a hibáidból! Legyél befogadó! Mosolyogj sokat, hidd el nagyon nagy hatása van!
2020. okt. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Hasonloval jönnel ki.

Egymast segitenétek elöre

2020. okt. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se tudom azt mondani hogy olyan hú de rendbe lennék magammal, még is vannak barátaim.
2020. okt. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!