Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nem nézel ki jól, az...

Ha nem nézel ki jól, az emberek elváráják, hogy szarul érezd magad, szorongj?

Figyelt kérdés
Vagy lehetsz nyugodtan, laza, életvidám, magabiztos, nem fogja ez zavarni őket?
2020. okt. 29. 23:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem inkabb az a jellemzo, hogy a rosszkinezetu de aktiv emberek inkabb viccelodessel kompenzaljak a hatranyukat … míg a jol kinezo is tud szorongani, ha visszahúzódóan el.
2020. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell hogy carul erezd magad, csak ne okoskodassal, nagykepuseggel, meg rossz poenokkal probald meg kompenzálni a kulsodet. Mert altalaban a csunyabb emberek akiket eddig ismertem, mind akkor egoval rendelkeztek (lehet hogy csak tettettek), hogy szo szerint rosszul voltam toluk.
2020. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%

Én azt tapasztaltam, hogy igen, elvárják. Ha egy előnytelen külsejű ember jól merészeli magát érezni, valaki rögtön tesz róla hogy elrontsa a kedvét.

Közben egyértelmű hogy ők maguk sincsenek rendben magukkal, hiszen egy boldog, kiegyensúlyozott ember nem bánt másokat, nem szólogat be, nem mászik a másik lelkébe, egyszerűen nincs rá szüksége hogy energiavámpírként lehúzzon másokat. Aki bármiért is bánt másokat, az saját magáról akarja elterelni a figyelmet, mindig az a célja hogy a többiek is olyan szarul érezzék magukat mint ő, és a legkönnyebben egy előnytelen külsejű emberen lehet fogást találni.

32N

2020. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
97%
#3 Pontosan. Jól megfogalmaztad.
2020. okt. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban igen. Vannak jó társaságok, ahol ezzel nem foglalkozik senki, de többségében én is ezt látom és nem csak a külső miatt. Ha nem elég magas a pozíciód, nincs elég pénzed, vagy bármi kifogásolható van benned, de nem érzed kellően rosszul magad, az szemet szúr az embereknek és próbálnak tenni róla, hogy "megtanuld, hol a helyed".
2020. okt. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Hát elég szánalmas faj ez az ember...
2020. okt. 29. 23:27
 7/36 October15 ***** válasza:
100%

Most jól értem hogy amiért én vagyok Shrek csak nem zöldben azért még szaurl is kellene éreznem magam csak, hogy másoknak illeszkedjek a világképébe? XD Mi a fsz? XD


Ha az megnyugtat veseelégtelenségben záros határidőn belül elfogok patkolni. De bocs nem érzem magam szarul. :D Már leszámítva a qva izomgörcsöket a kálcium / magnézium hiány miatt de az más tészta.

2020. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
A 3 és 5 nagyon durva és nagyon igaz dolgok! Ami a legérdekesebb, hogy egyben a legnagyobb tabuk is, mintha minimum államtitokról lenne szó. Értem ezalatt, hogy mindenki tagadja örült módjára, de ez az igazság!
2020. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

7


Nyilván nem is szabad, hogy szarul érezd magad idióta értékrendzavaros kretének miatt.


Én is igyekszem, hisz egyes helyeken azt írják, hogy légy magabiztos, nyugodt, laza mert akkor a külsőd is szebbnek tűnik. Másrészt meg tartok attól, hogy ezzel a viselkedéssel (ami esetleg mások szerint nem illik a külsőmhöz) még nagyobb bohócot csinálok magamból. Olyankor szégyellem magam és nem látom, hogy mi a megoldás. És hülye gondolataim támadnak, például: vagy szépnek születsz és élhetsz vagy megszívtad.

2020. okt. 29. 23:37
 10/36 A kérdező kommentje:

3


Igen. Velem is ez van. Ezért lettem végül visszahúzódó. Mert amikor kibontakoztam volna, vagy kicsit jobban éreztem volna magam, mindig jött a beszólás: ezt ne csináld, nem áll jól vagy el vagy szállva magadtól.


Viszont végső soron tényleg el kell döntenünk, mennyire hagyjuk, hogy értékrendzavaros emberek elrontsák a kedvünket.

2020. okt. 29. 23:40
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!