Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tiltsam őket, vagy ne?

Tiltsam őket, vagy ne?

Figyelt kérdés
Életem egyik legnagyobb lépésére készülök. Letiltani azokat az internetes haverjaimat, akikkel minden nap 8-10 órákat játszok. De az a baj, hogy minden nap bántanak, ordibálnak vele, öngyilkosságra buzdítanak, selejtnek hívnak. Viszont minden nap játszunk, minden nap keresnek és minden nap etetnek, hogy velük bizony jó. Miattam veszik meg a játékokat, hogy játszanak velem, de végül mindig sértődésbe és üvöltözésbe megy át a dolog. Na de itt a csavar. Nekem az jó ha fáj. Ha bántanak, ha ütnek, rúgnak, lelkileg, fizikailag. Brutál mazochista vagyok, el se tudom magam képzelni, hogy szeressenek. Viszont már az összeroppanás szélén vagyok. Sőt már összeroppantam. Tudom, hogy nem lehet azon segíteni, aki nem akar, de egy ördögi körben ragadtam. Semmi sem segít már, nincs fény az alagút végén. Akarom, hogy bántsanak, de nem is. 50-50. Most ilyenkor mi legyen?

2020. nov. 1. 00:45
A kérdező szavazást indított:
Hagyjam ott
Maradjak
27 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szállj ki abból a fertőből!

Keres normális barátokat, járjatok színházba, kirándulni,

olvass sokat. Ne interneten, hanem vegyél könyvet a kezedbe.

2020. nov. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Vannak normálisak, de azok nem keresnek, mert van életük. Dolgoznak, családdal foglalkoznak, tanulnak gőzerővel. Nem úgy mint nekem, aki alibiből jár egyetemre, dolgozni nem akarok, családom meg ugyanúgy bánt és rühell.

Olvasni kiskoromban megutáltattak, hányinger kap el a könyvektől. De köszi a választ.

2020. nov. 1. 00:50
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"dolgozni nem akarok"

Hát pedig a napi 8-10 óra játék helyett, mehetnél dolgozni, hogy elfoglald magad, és nem a hülyeség járna a fejedben.

Nagyon unatkozol.

2020. nov. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Járok egyetemre, mérnökinfós elég nehéz, éppcsak kettesekkel tolom, mert tanulni derogál. De érettségivel most a lófrászt csináljak kis vidéki városban, ahol van a Meki, mint értelmes munka. Jelentkeztem már, fel is vettek, de még nem volt erőm beosztást csinálni, pedig már felszólítottak, hogy menjek be vagy kirúgnak.
2020. nov. 1. 01:35
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

Mai nap az első dolgom az lenne hogy le tiltsam őket.

De olyat is ki próbálnék még a mai nap tiltás előtt hogy ugyan úgy játszok velük,majd el kezded nekik azokat mondani amit neked mondogatnak kivéve az öngyilkos dolgot hagyta ki belőle, pl mind a ketten egy utolsó selejtek vagytok stb..

Mutass nekik tükörképet,amit ők mondanak rád azt mond vissza rájuk, miután kicsit jobban érzed magadat hogy vissza vágtál nekik azonnal TILDSD LE ŐLET!!!

NE nagyon hagyd őket szőhoz jutni.

Sok sikert.

2020. nov. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%

Ugyanugy az èlet kinjait fpgod bevonzani tovabbra is ezzel a mentalitassal.

Letilthatod ugyan te ha te magd nem valtozol meg a következö es következö ember is rad fog szállni az életben

2020. nov. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
*de ha te nem valtozol meg
2020. nov. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven találni értelmes játszótársakat. Tiltsd le őket.

A mekis beosztást pedig csináld meg és dolgozz. :)

2020. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Aki cska hisztizik és nem változtat nem szenvedett eleget... úgy hogy folytasd csak. Még nem kaptad meg azt a pofont az élettől, ami felébresztene...
2020. nov. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha igazan mazochista vagy, menj be a Mekibe dolgozni. Meg penzt is keresel, es az onbecsuleseden az dobhat valamit.
2020. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!