Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak,hogyan beszéljem...

Mit csináljak,hogyan beszéljem meg vele ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmről lenne szó. Van egy srác aki tetszik,sokat beszélünk,és okat is tesz értem a srác. (pl hazavisz,segít tanulni)

Viszont a barátnőm rosszindulatú pletykákat terjeszt rólam és a srácról.

Megkérdeztem tőle,hogy most miért kell ezt,de ő annyit válaszolt,hogy nem is tud ilyesmiről és nem érti miről beszélek.

Utánna pár napra rá,segítettem a srácnak és a barátnőm is jött segíteni. Ami persze nem volna baj,csak ott pipiskedett körülötte. Ezt szóvá is tettem,majd megkérdeztem a csajt,hogy most ez mi volt,hiszen tudja,hogy tetszik nekem.

A válasza annyi volt; Tudod,hogy nekem nem tetszik.


Azt hittem,hogy ezt már kezdi elfelejteni,de nem. Már úgy öltözködik ahogy én,és jön utánnam,még a barátaimmal is próbálkozik. Nem bánnám,csak ők is megjegyezték,hogy ez már gáz.



De folytatja,és már nem csak engem zavar a viselkedése.


17/L


2020. nov. 1. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha pletykál rólad,akkor miért mindig a barátnőd?
2020. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Minek az embernek ellenség, ha ilyen barátai vannak?
2020. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik neki a srác

Nekem ha ilyen barátnőm lenne már a pletykás résznél megszakitotam volna vele a barátságom sőt 1 pofont is érdemelt volna ez a fruska

2020. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta,hogy megszakítom vele a kapcsolatot,viszont van egy barátnője aki feszt kiakar vele békíteni. Nem egyszer befeketített a srác elött..
2020. nov. 1. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:

"viszont van egy barátnője aki feszt kiakar vele békíteni."

És? ez változtat azon,hogy pletykált rólad?Nem.

2020. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te meg ne legyél rá vevő nem az ilyen kamu barátokból áll az élet. 19 éves vagyok 1 barátnőm van a minőség miatt
2020. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!