Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tűnjek nyíltabbnak?...

Hogyan tűnjek nyíltabbnak? Vagy hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés

Nemrég mentem új suliba,a régiből maradtak meg barátaim,de szeretném,hogy itt is legyenek,vannak szimpatikusak.

Az a baj,hogy általában "bandában"/több ember társaságában vannak azok,akik szimpik és nem akarok nagyon nyomulni... Az egyikkel nincs olyan sok közös óránk együtt,de nagyon bejön a stílusa..

A második kicsit kevésbé szimpi,nem tudom,van-e közös témánk egyáltalán,de szeretnék barátokat szerezni eléggé xD

Igazából az a lényeg,hogy mindegyiknek megvan már a kialakult baráti társasága és nem akarok betolakodó lenni. Viszont eléggé magányosnak érzem magam...már elkönyveltek szerintem annak,aki mindig egyedül van (bár azért szoktam néha beszélni pár oszt.társammal+barátságos vagyok) Kicsit bonyolultan fogalmaztam meg,de tényleg fontos lenne,légyszíves adjatok ötleteket.



2020. nov. 5. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Amiért oda mennél néha beszélgetni, nem nyomulnál:)) Elhiszem, hogy nehéz lehet olyankor barátkozni mikor már kivannak alakúlva a kis baráti csoportok.

Én úgy jártam hogy át mentem másik osztályba. Persze én is féltem mennyire fogok tudni beilleszkedni, pont ezért, hogy már kivannak alakúlva a csoportok, baráti társaságok stb. De végül is sikerült. Ha egyel elkezdtem beszélgetni, onnantól lassan mindel.

Szóval bátorság és sok sikert ;)

2020. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!