Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kövessek vissza valakit...

Hogyan kövessek vissza valakit instagramon akit régebben kikövettem?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel régebben volt egy balhém (hülyeség volt, és ő nem is tudott róla csak én haragudtam rá a tudtán kívűl) ezért kikövettem. Azóta már eltelt 2 év, eltávolodtunk, később ő is kikövetett mert (nem volt semmi oka), de már nem beszéltünk. Most újra jóban lettünk és vissza szeretném követni, de ha visszakövetem akkor megtudja, hogy én valamikor kikövettem és emiatt ciki lesz.

Viszont szeretném visszakövetni, csak nem akarom, hogy ciki legyen.



2020. nov. 6. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kövesd be simán. Ha összevesztetek, azt ő is tudja, ő is kikövetett. Így nem lesz ciki.
2020. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ő nem azért követett ki mert összevesztünk. Ő vagy azért követett ki mert látta, hogy már én sem követem, vagy azért mert eltávolodtunk a suli váltás miatt, de nem volt semmi veszekedés. Én követtem ki azért mert valami gyerekes hülyeség miatt megsértődtem akkoriban, de ő ezt soha nem tudta meg, hogy én haragudtam rá.
2020. nov. 6. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Továbbra is azt mondom, hogy kövesd be, mert nem gáz.
2020. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszi! :)
2020. nov. 6. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!